Základy zdravia | BEZCHOROBY.SK

Zdravie nie je samozrejnosťou

 

Zdravie, choroby, rodina? Šokujúci príbeh krásnej mladej ženy

Ani vo sne ju nenapadlo, že jedného dňa tak bezmocne bude stáť tvárou v tvár pred najkrutejšou pravdou svojho života. Bola zdravá, nepoznala choroby, na svoju krásu bola pyšná, kým jedného dňa postihla ju zvláštna choroba a oslepla. Od tej chvíle nenávidela celý svet. Odmietla komunikovať s ľudmi, už sa nestarala o svoje zdravie, bežné choroby ju trápili takisto ako ostatných, opustila svoj bezpečný domov a nedala ani na dobré rady rodiny. Mala pocit, že stratila všetko na svete ...
Jedného dňa stretla muža, ktorý jej pomohol pri prechode cez rušnú cestu. Muž sa zamiloval do jej krásy na prvý pohľad. Bol k nej nesmierne milý a ona cítila že:

- Pre tohto muža by som vedela žiť ako predtým

Strávili spolu veľa času. Zamilovala sa, vrátil sa jej chuť do života, opäť sa starala o svoje zdravie, choroby ju obišli, udobrila sa s rodinou. Bola taká šťastná! O jej slepote vlastne nikdy nehovorili. Snažila ukryť, že slepota ju nesmierne trápi.

Jedného dňa muž ju požiadal o ruku

- Staň sa mojou ženou, urobím pre teba všetko, všetko na svete.
- Keby som mohla opäť vidieť stala by som sa tvojou ženou!

Prešlo niekoľko mesiacov ale o manželstve už nepadlo ani slovo. Jedného dňa z kliniky kde jej chorobu diagnostikovali prišla správa.

- Dobrý deň slečna, som Dr...!
- Sadnite si prosím, mám pre vás radostnú správu!
- Niekto vám daroval svoje oči, všetky výsledky sa zhodujú, môj tím očných špecialistov už sa pripravuje na transplantáciu, nesmieme strácať ani minútu. Už som po vás poslal špeciálnu sanitka v ktorej počas cesty vás pripravia na operáciu. O 30 minút bude u vás, nesmieme strácať čas!

Chcela rýchlo zavolať milovanému ale tak sa jej triasli ruky, že sluchátko padlo na zem a kým hľadala uvedomila si, že on dnes odcestoval, ani nevedela prečo a kam. O hodinu už ležala v operačnej sále.

Po operácii znova videla, bola taká šťastná. Okamžite letela za mužom svojho života, aby ho konečne videla, aby sa stala šťastnou a milovanou ženou, aby sa vzali, aby začali nový a šťastný život, aby ...

On ju čakal doma. Keď  vošla do dverí muž k nej stál chrbtom a spýtal sa jej:

- Teraz, keď znovu vidíš svet, teraz keď si už zdravá, vezmeš si ma?

Vtedy uvidela, že muž je slepý. Viečka mal uzavreté. Z pohľadu, ktorá sa jej naskytol dostala panický strach. Z prekvapenia, že jej milý je slepý sa nevedela spamätať dlhé chvíle. Najradšej by utiekla do sveta! Predstavovala toto stretnutie úplne INAK!

Pred minútkou ešte bola najšťastnejším človekom na Zemi a teraz ako keby sedela na húsenkovej dráhe letela do hlbín neúprosnej pravdy. Náhle si uvedomila, že nikdy nehovorili o slepote.

So slzami v očiach povedala len toľko:

- NIE, nedokážem to, nie som taká silná ako ty. Muž mlčal. Pristúpil k nej, nežne pohladkal oči milovanej ženy a odišiel bez rozlúčenia.

Ona len tam stála, nepokúsila ho zastaviť! O niekoľko dní doručili list na ktorom stál: Do vlastných rúk! Srdce sa jej rozbúšilo, netrpezlivo otvorila obálku. Čakala že sa k nej vráti, ale … List jej vypadol z ruky a kým papier dopadol na zem už..

Vedela, že stojí pred najkrutejšou pravdou svojho života! Oči sa jej naplnili slzami a myslela si, že sa zblázni. Na papieri bol skoro nečitateľným ručným písmom iba jediný riadok:

"Veľmi ťa prosím. Dávaj si pozor na svoje oči. Nedávno boli moje!“

V tom momente si uvedomila, že muž sa stal slepým kvôli nej, uvedomila si, že odmietla jediného človeka, kto jej v živote ponúkol tú najväčšiu pomoc a skutočnú podporu! Ľudia už ju nikdy nevideli smiať sa, jej dušu požieral pocit obrovskej viny, jej oči boli fontánou sĺz, jej telo oslablo a ochorelo, jej myseľ opakoval jedinú otázku:


 
PREČO? Prečo je ľudská myseľ slepá, prečo som sa obrátila chrbtom skutočnej pomoci a podpore!  Stránky e-shopu, všetky ponuky, produkty, e-knihy, texty sú presne ako ten muž, ktorý ponúkol pomocnú ruku milovanej žene, dal jej úprimne to, čo on považoval za najlepšie

Tento e-shop je presne ako ten oddaný muž z nášho príbehu!

Ponúkame vám skutočnú a bezpečnú podporu:

  • ak vás trápia choroby
  • ak chcete predísť chorobám
  • ak chcete mať pevné základy zdravia
  • ak chcete mať bezpečný domov
  • ak chcete nájsť zdravie, pokoj a harmóniu sami so sebou, s rodinou a prírodou 
  • ak potrebujete poradiť
  • ak potrebujete pomoc


Využite ju, nedovoľte svojej mysli aby sa obrátila chrbtom k skutočnej podpore zdravia, počúvajte hlas svojho srdca. Vaše srdce je omnoho múdrejším radcom, ako vaša myseľ.

Možno inde stenašli širšiu ponuku produktov, ale otázkou je, že naozaj potrebujeme mnoho druhov produktov na ten istý zdravotný problém? Dôverujete liekom, veď takmer okamžite sa cítite lepšie?

Skutočne očakávate len toľko, potlačenie príznakov?

Margita Víghová

Vieme, že si musíte strážiť svoje výdavky, ale prosím vás prečo práve na úkor svojho zdravia, jedinej skutočnej hodnoty čo môžete vlastniť? Veď možností na šetrenie je neúrekom!

Zoberte si ponaučenie z príbehu! Pomôžeme ak dovolíte aby sme pomohli.

S úctou: Margita Víghová - Gitka - konateľ spoločnosti Bezchoroby s.r.o. a zodpovedná za spokojnosť návštevníkov a zákazníkov e-shopu bezchoroby.sk.

 

 

S prihláškou na odber bezplatných správ a príspevkov ...pre skutočných dravcov zdravia teraz získate okamžitý darček, cennú e-knihu v PDF formáte v hodnote 30€! Čo myslíte ktorá Vami bežne používaná potravina vás a vašu rodinu zabíja pomaly ale krutosťou a presnosťou zákerného vraha? Vedeli by ste teraz odpovedať ktorá je táto potravina? V e-knihe POZOR! V kuchyni máte zákerného vraha! odpoveď ale aj omnoho, omnoho viac!

30€ darček
 
Prečo?

ANTISPAM:Tu zadané údaje nikdy a nikde nezverejníme! Vaše údaje v žiadnom prípade nepredáme ani neprenajmeme tretím stranám! Zadané údaje slúžia výlučne na zabezpečenie doručenia správ ...pre skutočných dravcov zdravia.

S úctou k vám: Margita Víghová konateľka spoločnosti BEZCHOROBY s.r.o.

Späť button