Aniónové vložky BIOINTIMO mykóza, výtok, bolestivá menštruácia? - Bezchoroby.sk

Aniónové vložky - super cena

Položiek: 5

na stránku

Nastaviť zostupne
Aniónové vložky BIOINTIMO SET 3v1

Aniónové vložky BIOINTIMO - SETY

Cena: 0,00 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Aniónové vložky BIOINTIMO denné

Aniónové vložky DENNÉ 10ks Biointimo

Cena: 2,69 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Aniónové vložky Biointimo DUO DAY - dvojité balenie

Aniónové vložky denné dvojité balenie DUO DAY 2x10ks

Bežná cena: 5,58 €

Akciová cena: 4,69 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Aniónové vložky BIOINTIMO intimky

Aniónové vložky INTIMKY 20ks Biointimo

Cena: 2,69 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Aniónové vložky nočné BIOINTIMO

Aniónové vložky NOČNÉ 8ks Biointimo

Cena: 2,69 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
 

Položiek: 5

na stránku

Nastaviť zostupne

Aniónové vložky BIOINTIMO

S radosťou vám predstavujem aniónové hygienické vložky BIOINTIMO. Vstúpte do úplne inej dimenzie každodennej intímnej hygieny a spoznajte neporovnateľný rozdiel komfortu, pocitu istoty, sviežosti, pohodlnosti a v neposlednom rade vyšší stupeň ochrany intímneho zdravia. Biointimo aniónové intímne vložky na bežné dni na prevenciu zdravia pohlavných orgánov a počas menštruačného cyklu.

Nepohodlím ba bolesťami a najrôznejšími zdravotnými problémami menštruácie sa stretáva 9 z 10 žien. Biointimo hygienické a menštruačné vložky so svojou aniónovou technológiou a siedmymi vrstvami ochrany vaše dni premenia na preventívny a ozdravovací cyklus. S BIOINTIMO vložkami už žiadny nepríjemný pocit, strach z pachu či rozmnožovania choroboplodných baktérií.

Už žiadne bolesti a strach z menštruačného cyklu, žiadny strach z mykózy, z nepríjemných výtokov z pošvy. Prežívajte naplno znamenia dobrého zdravia a plodnosti, ktorý označuje schopnosť organizmu množiť sa. Prežívajte znamenia úžasného fenoménu prírody, ktorá je nenahraditeľná v procese existencie ľudskej rasy.

S aniónovými vložkami BIOINTIMO je to možné, dokonca mnohí ktorí používajú aniónové vložky hygienické a aniónové vložky menštruačné počas svojich dní, úplne zabudnú na obdobia ženskosti. Aniónové vložky BIOINTIMO sú také jemné a pohodlné, že môžete robiť skoro čokoľvek, pričom budete neustále cítiť obrovskú pozitívnu zmenu. Spoznajte rozdiel v starostlivosti o svoje intímne zdravie a objednajte si aniónové vložky BIOINTIMO práve teraz!

Biointimo okrem aniónových vložiek s hemolytickým účinkom a pH testerom prináša vám celý rad revolučných výrobkov intímnej hygieny modernej ženy

 • biointimo aniónové vložky menštruačné nočné
 • biointimo aniónové vložky menštruačné denné
 • biointimo aniónové vložky hygienické tzv. intimky
 • biointimo vlhčené utierky s kyselinou mliečnou v troch baleniach
  • vlhčené intímne utierky do kabelky a na cesty zvlášť balené - 5ks
  • vlhčené intímne utierky - 20ks
  • vlhčené intímne utierky - 30ks
 • biointimo hrejivé náplaste, pomoc pri menštruačných kŕčoch a bolestiach s hrejivým účinkom až 12 hodín

Rad Biointimo produktov tým samozrejme sa neskončí a budeme sa snažiť ich čím skôr dostať na pulty supermarketov, drogérii a všade, aby vy milé ženy ste ich za túto super cenu mali možnosť zakúpiť. Žiadajte ich už teraz vo vašich predajniach, urýchlíte tým proces zásobenia vášho obľúbeného obchodu s Biointimo výrobkami. Ďakujem aj v mene výhradného dovozcu tj. naša spoločnosť Bezchoroby s.r.o.

Aniónové vložky skúsenosti

"Bola som taká hlúpa! Skoro rok som odolala aniónovým vložkám. Veľké prekvapenie prišlo keď už prvý deň som cítila veľký rozdiel a po dvoch mesiacoch zabudla na svoje neustále menštruačné problémy. Neváhajte ako ja, nestrácajte čas, cena aniónových vložiek už je prijateľná pre každú z nás a rozdiel je neopísateľný!"    Doris K.

"Konečne spím celú noc! A ten pocit istoty a bezpečnosti je úžasný! Biointimo vložky jednoznačne sú NAJ z tých ktoré som mala"     Anna V.

"Už viac ako rok som nemala problémy s mykózou! Predtým som zápasila napriek častým návštevám u gynekológa s mykózou mnoho rokov neúspešne. Také dlhé obdobie bez príznakov som ešte nemala." Katka P.

"Nemám žiadne problémy s inkontinenciou! Aniónové vložky by som nevymenila za nič na svete! Všetky moje známe majú podobné, veľmi dobré skúsenosti. Odporúčam aj mladým dievčatám! Dcérke zmizli známe menštruačné bolesti, ktoré vraj pominú až po prvom pôrode. Dievčatá nečakajte a netrápte sa dlhé roky úplne zbytočne! Aniónové vložky vaše trápenie rázne a jednducho ukončia!"Mária G.