O vás | BEZCHOROBY.SK

O nás? Tie riadky musíte napísať Vy, naši zákazníci a návštevníci e-shopu

 

Budeme veľmi radi, keď napíšete svoje skúsenosti s e-shopom bezchoroby.sk. Radi ich zverejníme, pomocou moderného referenčného systému ale žiadnu sebachválu zverejňovať tu, ani nikde inde nebudeme! Nič neskrývame! Informácie o nás sú na stránkach: Obchodné podmienky, Informačné centrum, Kontaktné centrum!

Logo bezchoroby s.r.o.

Logo e-shopu blogu a firmy Bezchoroby s.r.o. - znázorňuje starostlivosť o zdravie (srdce) celej Vašej rodine (štyri postavičky), ktorého skutočnú hodnotu spoznáte až vtedy, keď ste ho už stratili.  Modrá farba (chlapček) ukazuje na pitnú vodu, ktorá je základným prvkom zdravia a je zázračným liečiteľom, ružová (dievča) - rozmanitosť prírodných produktov proti chorobám a pestrosť riešenia zdravej výživy, prírodnej kozmetiky ale aj starostlivosti o Vaše domáce zvieratá. Hlavné farby loga, zelená a hnedá, sú farby stále sa opakujúcich regeneračných procesov v prírode, presne tak ako aj vo Vašom organizme a ekologických riešení, ktoré nájdete na každom kroku e-shopu.

Píšeme o tom, čo môžeme, čo vieme a čo chceme pre Vás urobiť

O nás? Ako by sme mohli písať o sebe bez zaujatosti?

Radšej píšeme o Vás, veď svojich zákazníkov, ich potreby, problémy pri hľadaní pomoci pri rôznych chorobách či zmene životného štýlu jedinca alebo celej rodiny poznáme veľmi dobre.

Presne vieme aké to je, keď  Vám alebo blízkej osobe diagnostikujú chorobu a Vy okamžite pátrate po príčinách a možnostiach liečby konkrétnej choroby. Mnohí sa uzavrú do seba a to je to najhoršie, čo môže existovať. Prvá naša rada pri akejkoľvek chorobe či zdravotnom probléme, potrebe zmeny životosprávy znie - komunikácia, komunikácia a ešte raz komunikácia s najbližšími.

Je to pre nich ťarcha? Samozrejme že je, ale na to sú blízki, na to je rodina - v dobrom aj v zlom. Uzavretosť skoro vždy vyvrcholí v bezradnosť, odmietnutie pomoci, oslabí vlastnú vnútornú silu a samoliečiteľské schopnosti organizmu. Nezabudnite na to, že myšlienky liečia bez vedľajších účinkov a veľmi účinne, ale môžu Vás aj zdolať - môžete z nich ochorieť. 

Váš mozog je priateľom, ale zároveň môže byť aj zákerným nepriateľom, preto vždy rozmýšľajte pozitívne, podporte nielen seba, ale aj osobu, ktorá trpí chorobou - hoci len chrípkou, pozitívnymi slovami.

Poznáme pocit, keď hľadáte medzi ponukami e-shopov a web stránok pre seba a pre svoju rodinu tie najlepšie riešenia na zdravotné problémy, choroby, správnu a zdravú výživu, keď hladáte bio produkty a kvôli nedostatočým informáciam alebo zákazníckej podpore o produktoch ste nútení hladať stále ďalej a ďalej, ale komplexné riešenia nenájdete.

Keď aj Vy budete chcieť, e-shop spolu s odborným blogom budú silnou oporou Vášho zdravia a zdravia Vašej rodiny. Tento eshop je poslednou zastávkou Vášho neustáleho hladania.

Dôvera nedovšetko! Slogan, podľa ktorého sa riadime a podľa ktorého sme zostavili všetky podporné systémy, kde vždy nájdete pomoc pri prekonaní choroby, alebo  podporu pre ľahkú, účinnú a jednoduchú zmenu životosprávy.

Stále viac a viac ľudí sa vracia k sile prírody k tisícročným tradíciám čínskej medicíny a novým šetrným metódam podpory zdravia. Čo všetko obsahujú jednotlivé menu a prečo sú zaradené v ponuke e-shopu? Čítajte prosím ďalej!

Menu: Produkty podľa chorôb

Menu vľavo hore je rozdelené do 15-tich hlavných kategórií a obsahuje akčné balíky hlavných produktov a akčné balíky podporných produktov na viac ako 160 konkrétnych chorôb. Z ponuky tohoto menu skutočne môžete podporiť svoje zdravie aj zdravie celej Vašej rodiny.

Na domácom trhu e-shopov sme podobné riešenie  nenašli, vlastne je to novinka komplexného riešenia na podporu zdravia pred presne určenými chorobami. Kategóriu Produkty podľa chorôb sme vymysleli preto, aby ste svoje choroby riešili komplexne a za oveľa výhodnejších cenových podmienok, ako keby ste ich vyberali jednotlivo.

Dúfame, že už len kvôli cenovým výhodám kvalitných prírodných produktov bez akýchkoľvek vedľajších účinkov sa  rozhodnete využit skôr silu prírody ako liekov.

Vieme, že táto novinka sa Vám bude páčiť a vrátite sa do e-shopu bezchoroby.sk pre prírodné produkty, ktoré Vaše zdravie podporia na princípe tradičnej čínskej medicíny, úžasnej ozdravovacej sily prírody, ktoré nikto nespochybňuje. Menu akciových setov na konkrétne choroby a prírodné produkty v týchto setoch sme zostavili na základe potrieb vášho organizmu pri prekonaní konkrétnej choroby.

Menu: Voda, pitná voda

Menu pitná voda je základným kameňom e-shopu bezchoroby.sk. Voda je po kyslíku druhým základným prvkom života, voda je život, voda je najmocnejší liečiteľ. Voda je prenášačom informácií vo Vašom tele a keď v tele je nedostatok vody, mozog dostáva neúplné informácie, ktoré namiesto zdravia premení na rôzne choroby.

Pritom stačí tak málo, čistá pitná voda. Len dýchaním strácate denne viac ako 1 liter vody a kde je ešte pot, vyparovanie cez kožu a vylučovanie? Koľko čistej pitnej vody pijete denne? Určite sem nerátajte nič iné ako čistú vodu, ani minerálne vody.

Odkedy človek ničí svoje okolie, vzduch, zem, vody - aj pitná voda môže byť kontaminovaná a prenášať najrôznejšie rozpustené látky, ktoré do kartegórie H2O, čistá voda vôbec nepatria. Chlór, zvyšky pesticídov, ťažké kovy, nadmerné množstvo minerálov - to všetko má vplyv na kvalitu pitnej vody. Pokračovanie >

V menu Voda, pitná voda nájdete všetky riešenia pre domácu úpravu pitnej vody, od filtrácie pitnej a sprchovej vody, cez odstraňovanie vodného kameňa až po filtráciu pitnej vody reverznou osmózou, ale nájdete tu aj absolútnu novinku, silu okysličenej vody.

Je len na Vás, ktorú úpravu potrebujete, ktorá Vám vyhovuje najviac a s ktorou môžete vrátiť dôveru k vlastnej pitnej vode. Kvalitná pitná voda je ako keby ste mali doma osobného liečiteľa. Vždy na dosah. Nepodceňujte životnú potrebu čistej vody a dostatočného množstva pitnej vody pre Vaše telo!

Menu: Choroby & TČM - Choroby a tradičná čínska medicína

Pred chvíľou ste čítali o menu na konkrétne choroby a o zostavených setoch, akčných balíkoch na konkrétne choroby. Menu Choroby a tradičná čínska medicína  obsahuje prírodné produkty, ktorých v tomto menu môžete zakúpiť aj jednotlivo- podľa vlastného uváženia. Všetky tieto prírodné produkty boli bez výnimky vyvinuté podľa fungujúcich princípov tradičnej čínskej medicíny.

Posilňujúc Vašu snahu efektívne prekonať choroby, tieto prípravky  navyše využívajú najnovšie poznatky bioinformačnej medicíny, fytoterapie, homeopatie, kryštaloterapie, biorezonancie a psychotroniky. Samozrejme aj kozmetické prípravky, ktoré sú v tejto kategórii, využívajú všetky pred chvíľou spomínané prednosti.

Úžasne účinné produkty, ktoré vaše telo prečistia a naviac fungujú na princípe Pentagramu, kde  sú obnovené energetické dráhy tela. Hneď prvá akcia v tomto menu je zameraná na energetické dráhy, na obnovenie ich normálnych funkcií, kde si v akčnom balíku môžete zakúpiť všetky bylinné koncentráty na Pentagram kúru celého tela. Využite Pentagram regeneráciu na obnovenie energetickej rovnováhy Vášho tela a budete nesmiere spokojní s tým, ako ste sa cítili pred a po absolvovaní tejto kompletnej kúry.

Choroby a tradičná čínska medicína? Zvoľte skutočnú podporu zdravia, zvoľte prírodné potravinové doplnky, ktoré vo vašom tele nenechajú chemické látky a mnoho škodlivých účinkov.

Ku ktorému okienku sa v lekárni postavíte? Výdaj na recept, výdaj bez receptu alebo k obidvom? Verte nám, aj tieto tzv. "lieky" vás finanče stoja toľko ako naše produkty. Zvoľte menu Choroby a TČM

Je to na Vás! Existuje aj tretie okienko, vždy na pár kliknutí od Vás! E-shop bezchoroby.sk a okienko, kde je napísané  "PRÍRODA"! Pristúpte k tomuto okienku a spoznajte silu prírodných produktov na princípe tradičnej čínskej medicíny.

Menu: EKO

Alergia, stres, dýchacie problémy, astma... a mohli by sme tu uviesť ďalšie a ďalšie choroby, ktoré môžu mať na svedomí čistiace prostriedky, ktoré ste používali doteraz alebo používate aj naďalej. Spomeňte si na neustále reklamy na Domestos a pod. Výrobcovia tohto a tisícok iných výrobkov Vám do podvedomia zafixujú, že na každom kroku na vás číhajú baktérie, ktoré treba neúprosne zničiť.

Ale ako sa v sterilnom prostredí vyvinie a udrží  na úrovni Váš obranný mechanizmus organizmu? Nijako! Farmaceutický priemysel už ovláda všetko a pripravuje takto pre seba zákazníkov so sníženou imunitou. Nie je to inak ani v ostatných odvetviach priemyslu: potraviny, nápoje.

Takých a podobných zámerov najmocnejšieho priemyslu (farmaceutický priemysel prekonal zbrojný a ropný priemysel - zámer sa podaril) je neúrekom. Chorých ľudí je stále viac a viac. Moderná medicína jednoducho nefunguje a stala sa len biznisom, kde sa točia obrovské peniaze. V tomto kolobehu my všetci, Vy a Vaša rodina ste len produktom, obyčajným číslom, Vaše zdravie a život pre nich nemá žiadnu cenu.

Prečítajte si pozorne etikety čistiacich prostriedkov, na wikipédii vyhľadajte všetky chemikálie, ktoré obsahujú. Menu Eko domácnosť vám ponúka celý rad ekologických čistiacich prostriedkov, ktoré sú šetrné k Vášmu zdraviu. Prechod na bezpečnú domácnosť je jednoduchý. Už nekupujte jedy, už neupratujte chemikáliami, už neublížte sebe a svojim blízkym, kúpte si eko čistiace prostriedky!

Dokonca v tomto menu nájdete revolučné čistiace prípravky Veggi Wash na ovocie a zeleninu, s ktorými si plody zachovajú svoju čerstvosť dlhšie a nemusíte sa báť choroby zo špinavých rúk a zvyškov pesticíd. Ozaj, porozmýšľali ste už nad tým, cez koľko rúk prejde také jablko alebo mandarinka, kým ich začnete konzumovať?

Ďalším produktom v menu Eko domácnosť je ochrana pred neviditeľným nepriateľom dnešnej doby. Je to elektrosmog, ktorý nás oklopuje na každom kroku. Elektrosmog má napríklad veľmi negatívne účinky na náš prvý základný prvok - na kyslík a narúša prirodzené magnetické pole organizmu. Ochráňte seba a svoju rodinu raz a navždy s týmto jednoduchým prípravkom, hlavne ho nezabudnite použiť na svojom mobilnom telefóne.

Menu: Rodina a Zdravie

Menu Rodina a Zdravie spolu s menu Voda, pitná voda sú základom vášho zdravia. Myšlienka prevádzkovať e-shop vznikla na základe toho, že pre niektoré základné výrobky zdravej výživy sme výhradným dovozcom a distribútorom pre slovenský trh.

Sú to výrobky bio kvality, ktoré sú základnými kameňmi zdravia rodiny. Nájdete tu najzdravší olej na svete, kokosový olej, panenský kokosový olej, ktorý vaše cievy neupchá, omega-3 kyseliny, detoxikačný čaj. Pokračovanie >

Kedy ste umyli vaše telo z vnútra, kedy ste použili prírodnú detoxikáciu tela? Prečo sa sprchujete, kúpete sa? Asi pre pocit čistoty a pohody. a udržiavania zdravia. Vonkajšia čistota je potrebná, ale mnoho ľudí na vnútornú očistu vôbec nepomyslí.  Kedy ste umývali vaše auto, okná, podlahu? Kedy ste detoxikovali, upratali svoje telo z vnútra? Nie je to paradox?

Nezabudnite, že sa  príslovie "čistota pol života" vzťahuje aj na vnútornú očistu. V minulosti sa používali na detoxikáciu prísne pôsty, ale to už sa dávno zmenilo a s tým aj význam detoxikácie.

Pevné základy vášho zdravia a zdravia Vašej rodiny sú tou správnou zbraňou proti všetkým chorobám! Konečne zaradíme všetko na svoje miesto, tam, kde skutočne podporujú Vašu snahu dosiahnuť pevné zdravie. K samotným  ZÁKLADOM.
 
Predstavte si to takto:
Ako keby ste si postavili prekrásny nový dom na rozpadajúce sa, staré základy. Samozrejme že sa zosype! Vaše doterajšie investície do zdravia sa vám budú zdať zbytočné a Vy sa budete cítiť oklamaní.

Hlavným dôvodom, prečo väčšina ľudí, ktorí sú si vedomí, že do zdravia treba investovať, napokon nedosiahnu tie výsledky, ktoré právom očakávali. Chýbali základy, ako sú napr. esenciálne mastné kyseliny, detoxikácia, správne oleje a alkalizácia.

Staviate "dom = zdravie" od strechy a pritom základy sú v úboženom stave. Vyhadzujete oknom peniaze a Vaše zdravie stále slabne! Bez pevných základov nie je bezpečný dom, ani pevné zdravie. Začnite od základov, inak to nemá žiadny význam!

Menu: Pre ženy

Kozmetiku, kozmetické prípravky používa každý z nás, každá rodina. Trh je plný rôznych druhov kozmetiky, ale aj škandálov okolo kozmetiky, ktorej zloženie zistíte len veľmi ťažko. Pokožka a koža je najväčším orgánom, ktorý chráni váš organizmus a treba sa o ňu starať a nie ju zaťažovať.

V dôsledku znečistenia životného prostredia, vzduchu, prachu pokožka a koža trpí a Vy sa musíte rozhodnúť, či používate na holenie, osobnú hygienu, kúpeľ, na pleť a pokožku prípravky, ktoré ich ozdravujú a regenerujú, alebo prípravky, ktoré sú plné chemikálií.

V menu Kozmetika nájdete pre celú Vašu rodinu kozmetiku, kozmetické prípravky, vlasovú kozmetiku, prípravky osobnej a intímnej hygieny, ktoré sú prírodné  a určite tu nájdete tie šetrné kozmetické prípravky, ktoré si zaslúžite.

Nepodliehajte kozmetickým reklamám, v ktorých Vám predvádzajú svoju krásu najkrajšie ženy a muži planéty. Zostaňte v realite a pri vlastných možnostiach. Ani od najdrahšej Vichy kozmetiky nebudete vyzerať ako oni a svoje roky neviete skryť tak, ako to robia reklamy. 

Jednoducho Vás klamú v tom, aká bude Vaša pokožka po používaní ich prípravkov. Nepodliehajte hodinovým či týždňovým zmenám na úkor zdravia. Krása a zdravie alebo zdravie a krása? Vyberte si Vašu prioritu a správne zvolená kozmetika bude podporou Vášho zdravia!


Ďakujeme!

E-shop bezchoroby.sk je o Vás, pre Vás, pre Vašu rodinu a pre ochranu Vášho zdravia. Ďakujeme, že nakupujete u nás, ďakujeme, že porozprávate o nás svojim známym! Kontaktujte nás cez  Kontaktné cetrum vždy, keď potrebujete poradiť alebo máte nejakú otázku!

Margita Víghová, konateľka spoločnosti BEZCHOROBY s.r.o. výhradný dovozca produktov Omega & more na podporu pevných základov zdravia

Zdravie, voda, starostlivosť, bezpečný domov a ste bez chorôb! <<< Hore 

Bezchoroby.sk - expert na ženské zdravie
Podpis

Mapa Google