O nás | BEZCHOROBY.SK

O nás

 Hovoria o nás

Dobrý deň pani Víghová,

doručenie prebehlo v poriadku, balík som prevzala na pošte! Ako ste vedeli, že doručovateľ ma doma nezastihol? Zostáva pre mňa záhadou ale nechal mi v schránke lístok na poštu.

Ďakujem! Jarmila Polgárová

Dobrý večer pani Víghová,
 
s poštou sme nemali žiadne problémy, avizovali nám zásielku na žltom lístku, po vyzdvihnutí som spokojný s tovarom, ktorý došiel v poriadku a nepoškodený. Ďakujem Vám.
 
Mám v pláne sa zaregistrovať  na pravidelný odber kyslíkových bombičiek, nakoľko manželka si kyslíkovú vodu pochvaľuje. Vidím na Vašej stránke, že máte aj filtre vody na batériu a aj čističku vody reverznej osmózy.
 
Prajem Vám pekný večer    Halák dusan.halak[zavynáč]gmail.com

Dobrý deň.

som spokojná s produktami od Vás a v budúcnosti si určite zasa objednám.

A hlavne som to mala hneď na druhý deň, čo ma tiež potešilo.

S pozdravom Božena Rehová

 Dobrý deň,

rád by som sa opýtal na kyslikové bombičky, ktoré sú mi zasielane na moju adresu v rámci predpatenej služby O2 Auto shipp.

Tento mesiac mi neboli doručené respektívne avizované a neviem sa teraz zorientovat.

Poprosim Vás o opätovné zaslanie faktúry na tento mesiac - pravdepodobne som ju omylom vymazal a nepoznám podacie čislo na aký si mám baliček pýtat.

Ďakujem: Konderík

Dobry deň p. Víghová,

Na základe Vášho mailu a číslu poštovej sprievodky som si to preveril aj ja kde sa balik nachádza.

Máte pravdu balík bol riadne poslaný a zásielka  je uležená na pošte. Rád by som Vás však informoval o tom, že táto situácia nevznikla prvý krát.

Pošta mi pravidelne nezanecháva ústrižok, kde sa balík nachádza. A tým, že nenosím dátum doručenia v hlave, nastáva situácia podobnej tejto.

Vopred ďakujem za opätovné zaslanie zásielky.

S prianím pekného dňa   Konderík m.konderik/zavináč/hotmail.com

Gynex kvapky beriem skoro 3 týždne a zatiaľ môžem hovoriť o zlepšení, uvidíme po užití poslednej dávky.

Cena je pre mňa trošku vysoká ale vyskúšala som aj rôzne tabletky a cena je skoro taká istá ako u týchto kvapkách.

tigris86

 

S výrobkom GYNEX kvapky som veľmi spokojná, pomohol mi vyriešiť aj iné problémy určite budem pokračovať v užívaní aj nadaľej.

Ďakujem: anka

 Veľmi ma potešil prístup firmy, keď sa vyskytli problémy s fungovaním hlavice na sifónovej fľaši. Hlavica mi bola bez problémov 2x vymenená, kým som nebola spokojná.

Oceňujem seriózny a ochotný prístup konateľov firmy. V tomto čase a podnikateľskom prostredí na Slovensku to nie je vôbec samozrejmé, preto táto skutočnosť poteší a zaslúži si pozitívne vyzdvihnúť.

Takýchto podnikateľov potrebujeme viac. Želám aj všetkým ostatným veľa zdravia.

Srdečne zdravím: Dana Trebuľová
www.obchod-oblecenie.sk

 Milá pani Víghová,

Ďakujem Vám velmi pekne za dodanie extra panenského kokosového oleja.

Dodávka prebehla v poriadku, ak sa mi minie objednám si ho znova a vdačne ho doporučujem každému, na dovolenke mi zachránil život, všetko dobré prajem.

Vďaka: Helena Čáliková
helena007[zavynáč]centrum.sk

Pekný deň

Zásielka bola doručená v poriadku. Privítal by som pribalenie viac informácii o produkte  Extra panenský Kokosový olej Omega more
Ďakujem!

S pozdravom: Pavel SMRŽ
pavel.smrz[zavynáč]sse.sk
Dobrý deň!
Som veľmi milo prekvapená Vašim postojom. Ano, ja používam kokosový olej aj na varenie, vlastne už len na tomto oleji varím, pečiem aj smažím, palacinky placky aj mäso. Preto Vašu ponuku veľmi rada príjímam.

Božena Záborská
kontakt[zavynáč]tatralandia-ubytujsa.sk

Pekný den doručenie prebehlo v poriadku maximálna spokojnost  dakujem

Magdaléna Benediková
lenky.benet[zavynáč]gmail.com

Ďakujem,
zásielka prišla v poriadku, len by som privítal možnosť platby priamo cez internet z platobnej karty a nemusel chodiť do banky vypisovať prevodný príkaz.. 

Dobrý deň pani Margitka,

dostala som od Vás knihu ale súbor sa nedal otvoriť, lebo je poškodený. Môžete mi ho preposlať ešte raz?

Ďakujem Mullerová
bohunka[zavynáč}r3.roburnet.sk

Dobrý deň pani Víghová,

Ďakujem za ponuku ale teraz užívam od vás Gynex a Skeletin, takže si myslím, že by som nemala miešať viac veci naraz.

Mám s týmito vašimi preparátmi dobré skúsenosti, ozvem sa neskôr pri ďalšej objednávke.

Pekný deň: Marta Balcová

Meno: Viera Semaneková
Email: viera28(zavinač)gmail.com

Komentár: Chcela som niekoľko informácií, či je možná platba on line cez vub platby alebo možnosť platiť vopred prevodom z môjho účtu na Váš. Zvažujem kúpu kyslíkového sifónu a nechcem použiť platbu na dobierku. Ďakujem


Milá pani Viera Semaneková,

zajtra presne o 9:00 vás zavolám. Samozrejme môžete platiť cez VÚB internet banking alebo prevodom z hocijakého účtu.

Prajem pekný večer a ďakujem že ste sa na mňa obrátila: Margita Víghová konateľka Bezchoroby s.r.o.
+421905692937

Dobry vecer, dakujem Vam za dorucenie tovaru v hektickom case pred vianocami. S vyrobkami som spokojna.  Vyrobky urcite objednam znovu.

Prajem Vam uspesny rok 2013. S pozdravom M.Skyvova.

Som rada, ze som si nasla vas kokosvy olej je uzasny. Dala som vasu stranku mojim priatelom a hadam si zacnu objednavat od vas. Verim, ze budu spokojni, ako som ja sama.
Budem rada ak viac ludi o tom bude vediet,lebo na tomto oleji sa vyborne vari a mojej rodine to chuti.
Dopisujem si s jednym australcanom a povedal mi, ze tam ten olej uziva vela ludi a uzasne podporuje aj mozgovu cinnost. Takze bol nadseny, ze aj u nas tento olej mozeme kupovat.
Dakujem vam: Kostova Jana
johanka (zavinac) gmail.com

 

Som presvedčená, že v tomto momente hľadáte užitočné informácie, výborné riešenia na váš zdravotný problém. Myslím si, že niektorý produkt z našej ponuky zaujal vašu pozornosť, preto ste klikli na informácie - O nás. Priviedol vás sem inštinkt, ktorý vám práve teraz šepká:

 • kto prevádzkuje túto stránku
 • aké majú kontaktné údaje, odkiaľ sú
 • budem ich vedieť kontaktovať keď budem mať nejaký problém alebo mám práve teraz otázku
 • sú zapísaní v obchodnom registri
 • môžem ponuke dôverovať
 • môžem z e-shopu bezpečne objednať
 • objednané produkty naozaj obdržím
 • majú jasne stanovené obchodné podmienky
 • neprídem o svoje peniaze
 • zo snahy vyriešiť môj zdravotný problém nebude „nekonečný príbeh“ plný nepríjemných zážitkov o ďalšom podvodnom subjekte na internete
 • čo hovoria iní o tejto firme, ako sú spokojní s produktami a s firmou

 

Takéto sú aj vaše obavy na ktoré hľadáte odpoveď?

Presne tieto alebo podobné otázky máte aj vy? Napriek tomu, že osobne sa nepoznáme a nikdy sme sa nestretli som si istá, že sa nemýlim. Je to pravda?

Margita VíghováSrdečne vás zdravím a chápem vaše nevyslovené myšlienky a inštinktom šepkané otázky. Prečo? Lebo stretávam sa s tým deň čo deň, poznám myšlienky návštevníkov a pôvod zdravej zvedavosti, ktorý pochádza z istej nedôvery voči všetkému, čo nepoznáme, čo je pre nás nové. Táto nedôvera voči internetovým obchodom trvá až do momentu prevzatia prvej zásielky.

Volám sa Margita Víghová a som zodpovedná za styk s vami, s návštevníkmi a so zákazníkmi. Som rada, že inštinkt vás priviedol sem a môžem sa vám predstaviť. Dúfam, že miera nedôvery vo vás je už o čosi menšia. Som tá, na ktorú sa môžete obrátiť ak sa vyskytnú nejaké otázky alebo problémy. 

Svet v ktorom žijeme - zvlášť je to pravda na virtuálny svet internetu - rada porovnávam k veľkému košíku prekrásnych usmievajúcich sa jabĺk.  Ako aj medzi jablkami, tak aj medzi internetovými ponukami a web-stránkami sa nájde „pokazené ovocie“, ktoré na prvý pohlaď ani nevidno. Zlý zámer je ukrytý vo vnútri a svojím hnilobným procesom dokáže vážne poškodiť ostatným.

Ale ako ich rýchlo rozpoznať?

 • chýbajúce úplné kontaktné údaje
 • krátke a nejasné obchodné podmienky
 • nenájdete ani jedno meno konkrétnej osoby, o fotke zodpovednej osobe už ani nehovoriac
 • e-mailové adresy sú na verejných serveroch (gmail.com, post.sk, zoznam.sk, centrum.sk a pod.)
 • nenájdete ich v adresári podnikateľov a firiem
 • nemajú vlastné doménové meno - naša je: http://bezchoroby.sk
 • málo ale veľmi lákavo napísaný obsah webstránky
 • nedvíhajú vám telefón
 • nemajú pevnú linku

 

Keď  vás zaujal niektorý z produktov, mohli ste sa sami presvedčiť o tom, že kladiem veľký dôraz na dostatok informácií, veď ľudia tak ako aj vy, najprv hľadajú informácie aby neskôr mohli správne sa rozhodnúť.

Výsledok môjho prieskumu to len potvrdil. Z 300 opýtaných zákazníkov na otázku: Našli ste na bezchoroby.sk k produktom pre správne rozhodnutie pred objednávkou dostatok pravdivých informácii?

 • Áno – 78%
 • Áno, je tu až príliš veľa informácii – 17%
 • 3% - nie, na moju otázku nenašiel som informácie
 • 2% - neodpovedalo

 

Informácie považujem za veľmi dôležitý krok k získaniu dôvery. Som presvedčená, že  spolupráca nemôže byť úspešná bez zodpovedaných otázok, bez dostatok informácií. To, či na základe získaných informácií si zakúpite produkt v bežnom obchode alebo z pohodlia domova tu a teraz, myslím si že je vecou toho, či sme dôveryhodní alebo nie.

Csaba VíghDobrý deň prajem! Volám sa Csaba (Čaba) Vígh. Som vlastníkom a konateľom spoločnosti s ručením obmedzením Bezchoroby s.r.o., ktorú sme založili ako mnoho ďalší na Slovensku s manželkou Margitou v roku 2011.

Samozrejme 50% firmy, druhú polovicu vlastní ona. To znamená, že zodpovednosť nechceme a nebudeme prehadzovať na iných, preto sme zároveň aj konateľmi našej spoločnosti. My sme tí zodpovední!

Ako živnostníci obidvaja podnikáme viac ako 18 rokov a nakoľko v mojej rodine cukrovka prechádza z generácie na generáciu presnosťou švajčiarskych hodiniek, obrátili sme sa na prírodu. Za ten čas kedy sme hladali ako zdravšie žiť s cukrovkou a ako zabrániť aby naše dieťa neptrpelo touto chorobou, v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu sme sa naučili veľa.

Tieto skúsenosti a snaha pomôcť tým, ktorí si dostatočne vážia svoje zdravie nás priviedli k založeniu spoločnosti Bezchoroby s.r.o. Tento názov má aj náš e-shop, cieľom čoho je ďalší krok k získaniu dôvery a prezentovať to, že sa neskrývame, že sme hrdí na to čo robíme.

 

Je naša ponuka pre vás? Zistite to teraz

Ponuka e-shopu bezchoroby.sk je určená pre tých, ktorí sú si vedomí skutočných hodnôt bezpečných BIO, EKO a prírodných produktov. Sú určené vám, ak ste si vedomí toho, že udržať si zdravie je niekoľkonásobne ľahším a bezbolestnejším riešením ako liečiť choroby. Prečo väčšina ľudí váha pri výbere alternatívnej medicíny?

Lebo vedia, že prevenciu a liečbu prírodnej medicíny NEZAPLATIA všetci ostatní v podobe kolektívnych, zákonom stanovených platieb do zdravotných poisťovní. Len si to predstavte! Čo by sa stalo keby ľudia museli zaplatiť skutočnú cenu liekov? Alternatívna medicína zo dňa na deň by bola žiadanejšia, lebo je účinnejšia a mnohonásobne lacnejšia. Prečo?

Lebo lieky v skutočnosti sú veľmi drahé, navyše sú nebezpečné a mnohokrát skôr škodia ako pomáhajú. Preto vám ponúkame najvyššiu kvalitu za prijateľnú cenu, ktorú ak naozaj chcete podporiť vaše zdravie so silou prírody budete vedieť zaplatiť bez problémov. Na trhu existuje nespočetné množstvo produktov v segmente v ktorom naša spoločnosť ponúka svoje produkty. Od vyslovene podradných cez prijateľné a výborné až hanebne predražené.

Píšem vám o tom preto, aby ste nad tým trochu pouvažovali a rozhodli sa správne. Naša snaha pomôcť pre zodpovedne pristupujúcich k vlastnému zdraviu by nemal zmysel, keby sme neboli istí, že to čo vám ponúkame je jeden z naj riešení pre ľudí veriacich v sile prírody. A všetkým ktorým záleží na tom, aby sebe a svojej rodine neubližovali ale skutočne pomohli.

 

Pre koho nie je naša ponuka  

Nestojíme o potláčanie príznakov, nestojíme o zaťaženie už aj tak oslabený organizmus chorobou, lebo pre vyliečenie nestačia halierové chemické prípravky. Produkty z ponuky bezchoroby.sk nie sú určené tým, ktorí si myslia že lieky všetko vyriešia a ani tým, ktorí svoj život a zdravie úplne odovzdali lekárom a do rúk zdravotníckeho systému. Ani tým, ktorí si ešte neuvedomili, že podpora zdravia veru niečo stojí, že zdravie je jediná skutočná hodnota na ktoré jednoducho pravidelne treba míňať peniaze.

 

V čom sme iní?

 • sme výhradnými dovozcami pre SR a ČR BIO značky Omega & more (Bio kokosové oleje a svetoznámeho detoxikačného čaju Kanadská esencia)
 • sme výhradnými dovozcami pre SR a ČR kyslíkových sifónov a kyslíkom plnených bombičiek
 • ako jediný ponúkame nákup so 100% garanciu vrátenia peňazí alebo výmenu produktov do 70 dní alebo až 90 dní bez udania príčiny
 • ponúkame vám nákup bez najmenších rizík

Povinné VIDEO? Pozrite si video Rakovina - koniec zastrašujúcej chorobe a klamstvám (SK titulky)! od začiatku až do konca. Je v ňom celá naša filozofia a veľké pravdy o vašom živote!  Ak sa vám páči pošlite sem priateľov, lebo toto video by mali videť všetci, alebo zďielajte na facebooku. Napísali sme text s linkom, ktorý môžete vložiť na vašu facebook stránku:

ŠOKUJÚCE Video (1h 45min.), ktorý zmení vaše myslenie! **Rakovina - koniec jednej strašnej choroby a obrovským klamstvám (SK titulky) ** - aspoň raz vo vlastnom záujme pozrite si toto video od začiatku až dokonca!

 

 

Kontaktné údaje Bezchoroby s.r.o.

Firemné údaje:

BEZCHOROBY s.r.o.  výpis z obchodného registra
IČO: 46224505 -  identifikačné údaje odberateľa
DIČ: 2023288817 - daňové identifikačné číslo
IČ DPH: SK2023288817 identifikačné číslo platcu dane z pridanej hodnoty (DPH)

Sídlo spoločnosti Bezchoroby s.r.o.

F. Rákócziho 1780/39
94301 Štúrovo
Nitriansky kraj
Slovenská republika

Kontaktné údaje:
Mobil (Orange): +421905692937 - Margita Víghová majiteľ a konateľ
Mobil (Orange): +421905467915 – Csaba (Čaba) Vígh majiteľ a konateľ
Pevná linka: +421363811622
E-mail: e-shop[zavináč=@]bezchoroby.sk
WEB: http://bezchoroby.sk

Facebook stránka: e-shop & blog BEZCHOROBY.SK
Skype: BEZCHOROBY.SK