Detoxikácia a očista Kanadská esencia života - Bezchoroby.sk

Detoxikácia - Kanadská esencia

Položiek: 1

na stránku

Nastaviť zostupne
   

Položiek: 1

na stránku

Nastaviť zostupne

Kanadská esencia života, NAJ detoxikácia na bunkovej úrovni - Omega a viac

Ako ste na tom s detoxikáciou? Detoxikácia, vnútorná očista, upratovanie v tele? Vedeli ste že práve očista a nielen jarná očista patrí medzi základy zdravia? Detoxikácia na bunkovej úrovni je ako veľké upratovanie domácnosti, dôrazom aj na tie najmenšie detaily, po čom máte dobrý pocit, všetko je také čisté. Jedna radosť bývať v takom dome. Taký istý pocit vás čaká po vnútornom upratovaní vlastného tela.

Preskúmajme to iba z hľadiska financií, nehovoriac o obrovských zdravotných výhodách. Určite upratujete svoj byt alebo dom pravidelne a občas urobíte aj veľké upratovanie. Potrebujete množstvo rôznych druhov čistiacich prostriedkov. Na okná, na dlážku, na kúpeľňu, na dezinfikáciu, atď. ktoré vás stoja isté peniaze.

Otázka znie! Keď váš domov, auto, šaty, záhrada - vonkajšok vášho tela si zaslúži aby ste na čistotu minuli peniaze, aby ste vynaložili úsilie, námahu, oddanosť, starostlivosť... tak to isté si nazaslúžite aj vy sám? Nebolo by rozumné najprv minúť nejaké peniaze na seba až potom na všetko ostatné?

Patríte k tým, ktorí na detoxikáciu organizmu zabúdajú? Zmeňte tento mimoriadne nezdravý zlozvyk! Toxíny nahromadené vo vašom tele pracujú na tom, aby zničili váš imunitný systém, aby škodili vášmu zdraviu. Často, príliš často sa stretávame s ľuďmi, ktorí dlhé roky alebo NIKDY V ŽIVOTE neupratovali vo vnútri vlastného tela a pritom majú mnoho, často závažné choroby. Len si predstavte alebo pozrite niektoré vaše obľúbené potraviny koľko pridaných neprirodzených látok obsahujú ale taká istá je situácia aj s nápojmi a so všetkým čomu sa hovorí - moderná strava.

Výhradný dovoz SK a ČR

Canadian Essence - Kanadská esencia života je ten najlepší upratovač vo vnútri organizmu. V Kanade tento detoxikačný čaj je najobľúbenejším prírodným prípravkom na očistné kúry. Dokonca zaznamenali mnoho prípadov vyliečenia z rakoviny, pretože dôkladne vyčistí telo, a to na bunkovej úrovni. Detoxikačný čaj ponúkame v dvoch baleniach. V tekutom stave - už pripravený čaj a v sušenom, cenovo výhodnejšom balení z ktorého uvaríte až 3 litre detoxikačného nápoja.