Klub TY KOKSO!

Ako sa stať zvýhodneným členom Klubu - TY KOKSO!

     KLUB TY KOKSO
Klub TY KOKSO!

Čo je Klub - TY KOKSO!

Klub TY KOKSO! je vernostný klub pre zákazníkov, ktorí zakúpili aspoň jeden z BIO produktov značky Omega & more.

  • BIO Kokosový olej 500ml na varenie - Omega & more
  • BIO Kokosový olej 2220ml na varenie - Omega & more
  • BIO Extra panenský kokosový olej 500ml - Omega & more
  • BIO Extra panenský kokosový olej 2220ml na varenie - Omega & more
  • Canadian Essence - Kanadská esencia života - detoxikačný čaj 1000ml - Omega & more
  • Canadian Essence - Kanadská esencia života- detoxikačný čaj 3x24g - Omega & more

 

Ako sa stať členom zvýhodneného Klubu TY KOKSO! a aké sú výhody členstva?

Členom Klubu TY KOKSO sa stanete automaticky po objednaní a zaplatení aspoň jedného z horeuvedených BIO produktov značky Omega & more a po napísaní recenzie na zakúpený produkt (pri recenzii stačí napísať iba krstné meno). Tieto produkty zákazníci objednávajú opakovane s rôznym časovým intervalom. Za tieto opakujúce sa objednávky a za napísanie recenzie na zakúpený produkt sme sa chceli nejakým spôsobom poďakovať našim stálym zákazníkom. Preto sme sa rozhodli pre KLUB TY KOKSO! Prostredníctvom tohto zákazníckého klubu na produkty BIO značky Omega & more poskytujeme stálu 10% zľavu.

To znamená, že po prvej objednávke a zaplatení hociktorého z bio produktov Omega & more a po napísaní recenzie na zakúpený tovar vás automaticky zaradíme do KLUBU TY KOKSO!  Jediné čo musíte urobiť aby systém e-shopu bezchoroby.sk vedel automaticky sledovať, že ste boli zaradení do klubu zvýhodnených zákazníkov so stálou zľavou pre všeky BIO produkty Omega & more je vytvoriť si vlastný účet - Registrácia - a pri ďalšej objednávke musíte byť prihlásený do svojho účtu!

V praxi to znamená, že kým nie ste prihlásený do svojho účtu v menu Omega a oveľa viac vidíte bežné ceny BIO produktov ale v momente ak sa prihlásite systém vám ukáže špeciálne, zľavnené ceny určené pre skupinu členov KLUBU TY KOKSO!

Pri objednávke sa automaticky zapíšu tieto zvýhodnené ceny.

Prečo vznikol Klub - TY KOKSO!

Klub TY KOKSO! vznikol pre odmeňovanie a získanie stálych klientov pre bio produkty Omega & more, ktoré silno podporujú váš ale aj náš cieľ, dosiahnuť pevné základy zdravia a premeniť vašu domácnosť na bezpečný domov. Vznikol na podporu bezpečných BIO produktov a na posilnenie uznanosti a obľúbenosti bio a eko produktov, hlavne značky Omega & more, prípadne ďalších produktov na ktoré bezchoroby s.r.o. získa výhradné právo dovozu.

V klube TY KOKSO! aké produkty môžem kúpiť automaticky lacnejšie?

Všetky produkty značky Omega & more a iné produkty, ktoré zaradíme do menu Omega a viac.

Páči sa mi to! Ako pozvať rodinu, kamarátov, známych, kolegov do klubu TY KOKSO!?

Ďakujeme, budeme radi keď do klubu pozvete všetkých svojich známych. Je to veľmi jednoduché! Urobte to pomocoou zdielania na vašej Facebook stránke, Na Twitteri, alebo dajte nám +1 hlas v účte Gooogle!