Hrejivé náplaste Biointimo na menštruačné bolesti - Bezchoroby.sk

Biointimo hrejivé náplaste na stíšenie menštruačných bolestí, bolestí podbružka,bolesti kríže,bolesti chrbta

Pre zobrazenie plnej veľkosti 2x kliknite na obrázok

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Grarancie e-shopu Bezchoroby.sk

Hrejivé náplaste Biointimo na menštruačné bolesti - v balení 3ks

Dátum spotreby: 15. 01. 2020

Dostupnosť: nie je na sklade

Biointimo hrejivé náplaste 3ks cena: 3,76 €

 • Kúpte 2 za 3,56 €/kus ! Cenová výhoda 6% !

Hrejivé náplaste pre tých, ktorých trápia menštruačné bolesti, bolesti podbruška a menštruačné kŕče


 
Biointimo hrejivé náplaste sú konečne riešením a skutočnou úľavou pre dievčatá a ženy, ktoré mesiac čo mesiac trápia menštruačné bolesti a bolesti podbruška. Náplaste prinášajú úľavu až po dobu 10-12 hodín - pohodlne, bezpečne, moderne, aby menštruačné bolesti už vás neobmedzili ani počas „svojich dní". Náplaste sa aktivujú vzduchom ihneď po otvorení a svoju príjemne uvoľnujúcu 40- 45°C teplotu dosiahnu už do 10 minút a túto teplotu vyvíjajú nepretržite počas 10–12 hodín.
 
Hrejivé náplaste pomôžu práve tam kde to bolí, kde práve potrebujete, kde menštruačne kŕče vám najviac ubližujú. Hrejivé náplaste sú bezpečnými alternatívami známych liekov na menštruačné kŕče a bolesti. Účinok hrejivých náplastí Biointimo je rýchlejší, dlhší a v neposlednom rade pre vnútorné zdravie je bezpečnejším riešením ako lieky. Biointimo je nová značka intímnej hygieny a intímnej starostlivosti dievčat a žien, ktorá je konečne za výbornú cenu ktorá chráni vašu ŽENSKOSŤ! Prepojenie 


Hrejivé náplaste na menštruačné bolesti, bolesti podbruška

 

Hrejivé náplaste na menštruačné bolesti, na bolesti podbruška sú špeciálne vyvinuté na lokálne utíšenie a zmiernenie bolestí vyplývajúce z intímnych problémov dievčat a žien. Na často až neznesiteľné menštruačné bolesti a bolesti podbruška už asi každá vyskúšala teplo a v 97% prípadov prináša vytúženú úľavu.

Niektoré dávajú na bruško fľašu s teplou vodou, niektoré uteráky namočené do horúcej vody, iné na menštruačné bolesti podbruška používajú elektrické hrejivé vankúše. Lenže tieto „pomôcky“ sú nepraktické a nemotorné, nie sú vždy po ruke, keď menštruačné bolesti prídu presnosťou švajčiarskych hodiniek alebo len občas. Jedným slovom ste obmedzená vo vašej bežnej činnosti. Riešením sú hrejivé náplaste.

Hrejivé náplaste pomôžu

Hrejivé náplaste pomáhajú ak vás trápia pravidelne alebo počas menštruačných dní tieto problémy:Hrejivé náplaste

 • menštruačné bolesti
 • bolesti podbruška
 • menštruačné kŕče
 • bolesti po pôrode
 • bolesti po operácií
 • pri bolestiach z nachladnutia

 

Hrejivé náplaste prinášajú úľavu pri menštruačných bolestiach, pri kŕčoch, bolestiach podbrušku, po operácií a pri ženských podbrušných bolestiach z nachladnutia. Nepretržité používanie môže pomôcť s nepravidelnou menštruáciou a nepravidelným ovulačným cyklom.

Hrejivé náplaste konečne prinášajú úľavu aj pre tie dievčatá a ženy, ktoré si nechcú „zvyknúť“ na analgetiká, nemôžu ich užívať kvôli brušným problémom alebo zo zásady sú proti liekom a nemôžu hodiny sedieť či ležať skrčené od bolesti.

Hrejivé náplaste zvyšujú lokálnu podbrušnú prekrvenosť a posilňujú energetické dráhy (meridiány) celého tela.

Ako použiť hrejivé náplaste

V jednom balení sú 3 kusy po jednom (zvlášť) balených hrejivých náplastí. Hrejivú náplasť vyberte z balenia bezpostredne pred použitím, lebo jeho hrejivý účinok sa aktivuje vzduchom

 • otvorte (odtrhnite) perforovanú časť vákuového balenia
 • stiahnite ochrannú bielu fóliu zo samolepiacej vrstvy
 • nalepte hrejivú náplasť biointimo na vnútornú stranu BIELIZENE, približne 2-3 cm pod pupkom alebo na vami požadované miesto
 • nelepte hrejivú náplasť priamo na kožu!

 

Hrejivé náplaste svoju konečnú teplotu 40-45°C sa zohrejú počas prvých 10 minút použitia. Pri jednorázovom použití svoje proti-bolestné účinky dosiahnu do 30 minút, pri pravidelnom používaní účinky sú výraznejšie.

Hrejivé náplaste – odporúčania pre použitie

 • Hrejivú náplasť pri silných, mesačne sa opakujúcich menštruačných bolestiach odporúčame používať 3 dni pred menštruáciou denne jednu náplasť nepretržite po dobu 10-12 hodín.
 • Pre zmiernenie popôrodných bolestí hrejivú náplasť odporúčame používať po dobu 15-20 dní jednu denne nepretržite po dobu 10-12 hodín
 • Hrejivé náplaste môžete používať na hociktoré boľavé miesto na tele nalepením na odev ale môžete používať aj ako hrejivý vankúšik napríklad pri bolesti hlavy, zubov, kĺbov, atď. V tomto prípade môžete hrejivé náplaste vsunúť napr. do fixačného obväzu.

Zložky hrejivých náplastí Biointimo: uhlie, uhličitan vápenatý, magnetit, vermikulit, voda

Hrejivé náplaste - upozornenia!

Hrejivé náplaste NEODPORÚČAME v týchto prípadoch:

 • na opakované a časté nočné použitie
 • na podráždenú pokožku
 • pre tehotné ženy použitie je ZAKÁZANÉ!
 • po gynekologických operáciách používajte hrejivé náplaste až po úplnom zotavení
 • pri cukrovke, problémoch s krvným tlakom, pri srdcových a kardiovaskulárnych ochoreniach použitie hrejivých náplastí konzultujte so svojím lekárom

Rady pre hrejivé náplaste

 • Uchovávajte na bezpečnom mieste pred deťmi!
 • Biointimo hrejivé náplaste sú výlučne na vonkajšie použitie!
 • Pri pálivom pocite alebo nadmernom sčerveňaní pokožky hrejivú náplasť odstráňte

 

Bezpečnosť:

Pri vedeckom a technologickom testovaní Biointimo hrejivých náplastí neboli pozorované žiadne nežiadúce účinky pre ľudský organizmus. Samolepiaca vrstva náplasti s kožou nesmie byť v kontakte!

Hrejivé náplaste nie sú liečivými prípravkami, preto nie sú náhradou za liečivá predpísané lekárom.

Dátum použitia: 3 roky od výroby - na obale /deň/mesiac/rok/

Ostatné Biointimo produkty intímneho zdravia

 

Hrejivé náplaste BIOINTIMO: Čo si myslíte o tomto produkte, čo by ste chceli ešte vedieť pred kúpou? Aké skúsenosti máte s týmto produktom?

 

 

 

Smer Smer