Kyslíkový sifón, okysličovaná voda len u nás | BEZCHOROBY.SK

Kyslíkový sifón

Položiek: 3

na stránku

Nastaviť zostupne
Kyslíkom plnené bombičky, kyslíkové bombičky

Kyslíkové bombičky

Cena: 17,50 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Kyslíkový sifón + Filter pitnej vody AKCIA

Kyslíkový sifón + Filter pitnej vody

Cena: 168,99 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte

Položiek: 3

na stránku

Nastaviť zostupne

Kyslíková terapia a zdravý pitný režim obohatený s 2200mg kyslíkom

 

Vedecké výskumi a štúdie prírodného liečiteľstva a konvenčného lekárstva dokazujú, že prevažnú väčšinu dnešných chorôb a ochorení, obzvlášť civilizačné choroby majú jedinú príčinu a tým je: prekyslenie organizmu

Prekyslenie organizmu zapríčiňuje chronický deficit kyslíka pri látkovej výmene v tzv. cytrátovom kruhu vo vnútri každej jednej bunky. Keď je dostatok kyslíka cytrátový cyklus prebieha stále dokola a prijatá potrava sa premení na energiu, vodu a na CO2. Avšak, keď v tomto procese je nedostatok kyslíka, kolobeh niekde sa zastaví a nastane stav prekyslenia organizmu. Samozrejme celý cyklus látkovej výmeny je oveľa zložitejší ale podstata je na obrázku (kliknite pre veľký obrázok).

Cytratovy cyklus Problém je v tom, ako dostať viac kyslíka jednoducho, lacno, bezpečne a v dostatočnom mmnožstve kedykoľvek do tela, keď príjem kyslíka je limitovaný kapacitou pľúc? V dôsledku znečistenia ovzdušia, nesprávnym dýchaním tzv. povrchovým dýchaním, v dôsledku fajčenia a rôznych ochorení ktoré sú zapríčinené nesprávnou a zničujúcou životosprávou telo trpí nedostatkom kyslíka.

Na skutočné vyriešenie týchto naliehavých a najzákladnejších potrieb organizmu odteraz máte možnosť využiť obrovské výhody kyslíkového sifónu na prípravu okysličenej vody. Geniálne jednoduchý vynález zabezpečí naraz obidva najpotrebnejšie prvky života, vodu a kyslík a to tak, že organizmus dokáže prijať omnoho viac kyslíka a čistú pitnú vodu v rámci pitného režimu.

Zaujímavým faktom je, že kyslík pomocou tráviaceho traktu sa vstrebáva 10x rýchlejšie ako dýchaním. Túto schopnosť tráviaci trakt našťastie zachoval z doby evolúcie, nakoľko pľúca sa vyvinuli práve z tráviaceho traktu. Organizmus dokáže prijať kyslík nielen dýchaním ale aj pitím okysličenej vody, zaradený do bežného pitného režimu vašej rodiny.

Domáca kyslíková terapia! Jednoduchšie a zdravšie už to ani neide!

Kyslíkový sifón treba kúpiť IBA JEDINÝ RAZ! Teraz ponúkame okamžitú zľavu v podobe prvého balenia kyslíkových bombičiek, čo pre vás predstavuje okamžitú úsporu 17,50€.

Výmena kyslíkom plnených bombičiek vás nebude stáť viac ako cena všetkých prekysľujúcich, zdravie zničujúcich nápojov (od kávy, po minerálne vody, džúsy, sýtené nápoje, energetické a alkoholické nápoje, atď.), ktoré kupujete práve teraz. Navyše už nebudete musieť kúpiť ani jednu PET fľašu. Chránite tým nielen zdravie ale aj životné prostredie. Pre jednoduchú a pravidelnú výmenu kyslíkových bombičiek sme zaviedli O2-AutoShipp systém výmeny v ktorom vás čakajú ďalšie výhody a odmeňovania. O O2-AutoShipp systému viac informácií nájdete na kartách produktov pod názvom: O2-AutoShipp!

Zvoľte tú najjednoduchšiu podporu zdravia vašej rodiny a vymeňte nezdravé nápoje na najzdravší pitný režim obohatený kyslíkom! Bezchoroby s.r.o. je výhradným dovozcom kyslíkových sifónov a kyslíkom plnených patrónov, kyslíkových bombičiek pre SR a ČR.