Kuchynské filtre pitnej vody za výborné ceny od BEZCHOROBY.SK

Kuchynské filtre - ultrafiltrácia a reverzná osmóza

Položiek: 5

na stránku

Nastaviť zostupne
Filtrácia vody, filter pitnej vody AQUA VSELECT

Aqua Select filter pitnej vody - montáž 10 sekúnd

Bežná cena: 38,98 €

Akciová cena: 33,98 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Sprchový filter, filter sprchovej vody

FIT Aqua® Sprchový filter

Cena: 24,98 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
PTA-100 reverzná osmóza kuchynský filter pitnej vody

PTA-100 reverzná osmóza šesťstupňová

Bežná cena: 329,14 €

Akciová cena: 267,99 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
RO PTA-100 EL s čerpadlom kuchynský filter pitnej vody

RO PTA-100 EL reverzná osmóza s čerpadlom

Bežná cena: 378,99 €

Akciová cena: 348,99 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
 

Položiek: 5

na stránku

Nastaviť zostupne

Aký je rozdiel medzi filtráciou a úpravou kuchynskej pitnej vody?

Vedeli by ste na túto otázku správne odpovedať? Filtrácia pitnej vody je zvyčajne prvým krokom pre rodiny, ktoré chcú mať kvalitnejšiu pitnú vodu. Bezpečne odstráni chlór, nečistoty a iné pre zdravie škodlivé látky. Tieto filtre pitnej vody sú malé, pomerne lacné a ak dbáte na pravidelnú výmenu celého zariadenia alebo filtračnej vložky s aktívnym uhlím, budú vám dobre slúžiť dlho. Približne 1000 krát lepším riešením je používať filtre vody ako nepoužívať nič a kupovať balené vody alebo čo je ešte horšie všetko ostatné pod názvom "osviežujúci nápoj".

Keď hovoríme o domácej úprave vody v 90% percentách je to čistenie vody pomocou technológie, ultrafiltrácia alebo reverzná osmóza. Celý princíp je podrobne popísaný pri kuchynských filtroch a zariadenich pitnej vody. Tieto filtračné zariadenia obsahujú 4 až 6 stupňov rôznych filtrov, ktoré z vody odstránia skoro všetky nečistoty, kým voda príde k samotnej UF alebo RO membráne. Reverz osmozný filter prepúšťa len molekuly vody, čiže H2O. Výsledkom je čistá voda. Ultrafiltrácia ponechá pôvodné minerály vo vode preto reverzú osmózu doporučujeme len ak vo vašej pitnej vode je aj arzén.

Prečítajte si všetky informácie o kuchynských filtroch pitnej vody, lebo vhodným výberom filtračného systému môžete ušetriť mnoho zbytočných nákladov, lebo pravdepodobne vám stačí ultrafiltračná metóda čistenie pitnej vody, ktorá je rentabilnejšia, dokonca vám dá tú najchutnejšiu a ŽIVÚ vodu. Pre 75% domácostí na Slovensku úplne stačí aj kuchynský filter BIO-K. v ktorej prebieha 3 stupne filtrácie v rámci jedného telesa.