Filtračné systémy domácej pitnej vody | BEZCHOROBY.SK

Fitre na vodu

Položiek 1 do 9 z celkového počtu 19

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nastaviť zostupne
BIO-K filter

3v1 BIO-K filter výmenný

Cena: 38,49 €

Kúpiť 2 za 37,00 €/kus
Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Postfilter Aktívne uhlie T33- pre reverznú osmózu RO PTA-100 a iné čističky

Aktívne uhlie postfilter - úprava osmatickej vody

Cena: 11,38 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Filtrácia vody, filter pitnej vody AQUA VSELECT

Aqua Select filter pitnej vody - montáž 10 sekúnd

Bežná cena: 38,98 €

Akciová cena: 33,98 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Náhradné filtre pitnej vody - AQUA SELECT

Aqua Select náhradné filtre aktívnym uhlím pre filter pitnej vody

Bežná cena: 23,78 €

Akciová cena: 19,98 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Sprchový filter, filter sprchovej vody

FIT Aqua® Sprchový filter

Cena: 24,98 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Sada filtrov vody pre ultrafiltráciu Hyundai UF

HYUNDAI UF - filtre pravidelnej výmeny

Cena: 0,01 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Sada filtrov vody pre ultrafiltráciu Hyundai UF-AI

HYUNDAI UF-AI pravidelná výmena vodných filtrov

Cena: 0,01 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Kyslíkom plnené bombičky, kyslíkové bombičky

Kyslíkové bombičky

Cena: 17,50 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte
Kyslíkový sifón + Filter pitnej vody AKCIA

Kyslíkový sifón + Filter pitnej vody

Cena: 168,99 €

Doručenie: 1-3 dní
Viac informácii o produkte

Položiek 1 do 9 z celkového počtu 19

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nastaviť zostupne

Fitrácia a čistenie pitnej vody pre domácnosti

Voda, pitná voda a hlavne čistá pitná voda po kyslíku je druhým najdôležitejším prvkom života a ZDRAVIA. Pitná voda je liečitelom, voda je liek na choroby, voda prenáša v tele dôležité informácie! Napriek dôležitosti pitnej vody strácate dôveru k vlastnej pitnej vode?

Vaše obavy sú opodstatnené aj vtedy, keď stolovú vodu, pramenitú vodu či minerálne vody kupujete v obchodoch. O obrovských monžstvách a hrozbách PET fľiaš ani nehovoriac. Voda ktorú kupujete kvalitou je minimálne taká istá, ako voda ktorá tečie z vodovodu. Okrem toho balené vody sú drahšie ako pitná voda zo studní či vodovodov.

Filtre vody, čističky vody, filtračné systémy pre domácnosti budú vám slúžiť bez povšimnutia, dodajú vašej rodine zdravie v podobe čistej pitnej živej vody, šetria vaše peniaze.  Vrátime vám dôveru a liečivé sily pitnej vody. Vyberte si z našej ponuky filterov vody alebo čističky pitnej vody, ponúkame vám aj novinku, zdravý pitný režim obohatený kyslíkom, sifón s ktorým pripravíte jednoducho a pohodlne najzdravší nápoj sveta - okysličenú vodu!

Chcete vedieť všetko o pitnej vode?

Nezáleží na tom, či už máte doma filter vody, či ste už niekedy rozmýšľali nad filtráciou pitnej vody! Nezáleží, keď o túto problematiku nemáte záujem lebo táto BEZPLATNÁ e-kniha otvorí vám oči a padne vám sánka. Sú v nej neobvyklé informácie, ktoré pred vami starostlivo ukrývajú.

Teraz sa to zmení, lebo spoľahlivé a overené informácie sú tu úplne ZADARMO! Už vás neoklamú, odteraz už nikdy neohrozia vaše zdravie iní. Pravda vždy zvíťazí (len v politike nie) ale v knihe ktorú získate teraz je oveľa viac. Exkluzivita, fakty, pomoc, dobré pocity a prevalcovanie klamstiev. Obavy a otázky pominú, logika a racionalita zvíťazí! Garantujeme, že ešte dlhé roky budete vedieť zúžitkovať tieto overené a spoľahlivé znalosti. Horúce informácie bez kompromisov!

Myslíte si: Mňa sa to netýka! Vodu kupujem v PET fľašiach! Tak článok o plastoch vám vyrazí dych

O hrozbách a chorobách ktoré zapríčiňujú látky vyluhujúce sa z PET fliaš musíte vedieť! Veď uznajte, majú dostatok času. Sú to mesiace, niekedy rok aj viac!

Článok o mimoriadne nebezpečnej toxickej látke v plastoch poukazuje na dokázateľné zdravotné riziká. S poznatkami ktoré môžete získať teraz ZADARMO môžete dokonca liečiť všetky civilizačné choroby.

Vyplňte požiadavku o bezplatné znalosti teraz! Zadajte meno, e-mail adresu a kliknite raz na "ÁNO! Chcem vedieť pravdu!" Ak potrebujete pomoc, informácie sú pod online formulárom nižšie!

E-kniha o tajomstvách filtrov vody

Dajte stránke "Páči sa mi to!", kliknite na "Odoslať" dajte vedieť o tejto BEZPLATNEJ e-knihe kamarátom. Budú vďačný to vám garantujeme! Ak použijete tieto funkcie zaradíme vás do losovanie o sprchový filter vody!

 

Zadajte vaše meno s diakritikou (Eva, Miloš, Ľuboš) a e-mailovú adresu (pre bezpečné doručenie e-knihy, najlepšie sú gmail.com, hotmail.com, yahoo.com, zoznam.sk, centrum.sk, azet.sk, post.sk a iné) spoľahlivé e-mail adresy. Ak o tejto možnosti chcete dať vedieť kamarátom, zdieľajte stránku. Máte na to možnosť len pred odoslaním vašej požiadavky o bezpatnú e-knihu, lebo po kliknutí budete z tejto stránky presmerovaný na inú, pre ďalšie informácie o uložení súboru .pdf. Zadajtepožadované údaje a kliknite raz na: ÁNO! Chcem vedieť PRAVDU! Vyplňte a odošlite vašu požiadavku teraz! Takto exkluzívne získate spolahlivé informácie s jedným klikom, ktoré prevalcujú všetky doteraz existujúce klamstvá!

<<< Späť na predošlú stránku!

S úctou k vám: Bezchoroby s.r.o.

Bezchoroby s.r.o.

<<< Späť na predošlú stránku!