EKO domácnosť čistenie upratovanie bezpečne | BEZCHOROBY.SK

EKO

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Ekologické, bezpečné, nealergické čistiace prostriedky - Projekt Váš Bezpečný Domov

QR kód EKO domácnosťŽivotné prostredie v ktorom teraz žijeme nepatrí nám, zapožičali nám naše deti. Našou povinnosťou je zanechať dôstojné životné podmienky našim deťom, vnúčatám a generáciám, ktoré sú z našej krvi. Ublížili by ste sebe a tým, ktorých milujete? Nie? Predsa to robíme bežným upratovaním, čistením, praním, umývaním riadu v našich bytoch, domovoch, kanceláriách, atď.

O následkoch globálneho znečistenia životného prostredia určite viete, o vzduchu čo dýchame, o pitnej vode, ktorú už teraz musíme čistiť. Zastavme sa na chvíľu, veď sú to dve najzákladnejšie prvky nášho života a tie zničíme najviac? Vážne problémy, ktoré priamo vplývajú na zdravie všetkých z nás. Už nie je čas dohadovať sa nad tým, kedy a ako urobiť zmenu, či vôbec začať sa starať o životné prostredie viac ako iní. Už nestačí nečinne sa prizerať, treba konať! Teraz!

Väčšina ľudí chémii veľmi nerozumie, okrem základných prvkov hlbšie znalosti z tejto tajomnej vedy nemá. Nie je to náhoda, veď nás vedome viedli presne tak ako pri liečiteľstve. Starostlivosť o svoje zdravie a liečenie akejkoľvek choroby kľudne ponechajte lekárom, nech sa oni rozhodnú o vašom živote! Chémiu prenechajte chemikom, oni sa v tom vyznajú čo s čím sa dá pomiešať. Nemusíme k chémii až tak veľmi rozumieť. Aspoň nám môžu predať pod zámienkou ochrany zdravia pred chorobami a čistoty aj tie najnebezpečnejšie chemikálie a toxíny.

Nemyslite si, že pohŕdame vedou zvaná chémia, veď  ľudstvu dalo mnoho užitočných, ale už sa to vymklo spod kontroly a zdravého rozumu. Uviesť na trh tieto čistiace prostriedky  je jednoduchšie ako napríklad zdravý potravinový doplnok. Chémia v mnohých oblastiach nám, prírode, zemi neuveriteľne škodí. Nie sú výnimkou ani všetky bežné čistiace prostriedky, ktoré máte doma práve teraz.

Netoxické, biologicky rýchlo sa rozkladajúce, bezpečné ekologicky nezávadné, nealergické čistiace prostriedky vám dávajú istotu bezpečného domova, tým že neublížia počas a po ich používania zdraviu ani životnému prostrediu. Veď kde inde by ste sa mali cítiť neohrozene ako práve doma.

Keď máte možnosť ovplyvniť používanie škodlivých čistiacich prostriedkov nech už žijete a pracujte kdekoľvek (v jasliach, v škôlkach, v školách, na úradoch, vo vašej firme, zdravotníctve, vo verejnom stravovaní, v hoteloch a mohli by sme tu vymenovať naozaj širokú škálu používania chemických čistiacich prostriedkov), veľmi pekne VÁS PROSÍME, vymeňte ich na SOLUVERT – ekologicky nezávadné, bezpečné, nealergické čistiace prostriedky!

Zmenou na EKO čistenie a EKO upratovanie urobíte veľmi veľa nielen pre seba, pre vaše deti ale pre nás všetkých, presne tak, ako my,  ktorí so svojou ohľaduplnosťou urobia veľa nielen sebe ale aj vám a vašej rodine. Už ten výborný pocit, že ste urobili veľa to stojí za používanie EKO čistiacich prostriedkov.

Bezpečný domov, netoxické životné prostredie jednoznačne patrí k zdravému životnému štýlu s pevnými základmi zdravia a do arzenálu skutočných dravcov zdravia patria Starwax Soluvert ekologické čistiace prostriedky ako aj EKO čistiace prostriedy na Weggi Wash pre bezpečné a dokonalé umývanie zelenín a ovocí ale aj na ochranu pred mimoriadne nebezpečným eletrosmogom! Radosťou sme vám otvorili dvere dokorán do sveta bezpečného domova a pocitu dokonalej bezpečnosti, už musíte len vstúpiť!