Canadian Essence 3x21g sušené bylinky | BezChoroby.sk

Viac zobrazení

Kanadská esencia detoxikácia a očista na bunkovej úrovni 3x21g

Dátum spotreby: 31. 07. 2018

Dostupnosť: nie je na sklade

Čaj Canadian Essence cena: 29,99 €

Canadian Essence detoxikačný čaj 3x21g pre tých, ktorí chcú prírodnú bezpečnú ale hĺbkovú očistu a detoxikáciu na bunkovej úrovni

Canadian essence detoxikačný čaj Kanadská Esencia 3x21g (v troch sáčkoch sušené bylinky na prípravu 3l detoxikačného čaju) na dokonalú vnútornú očistu má pozitívny vplyv na pečeň, žlčník, žalúdok, obličky, močový mechúr, funkciu prostaty a normálnu funkciu čriev. Hĺbková ale šetrná detoxikácia, regenerácia a dokonalý očistný účinok vzácnych 8 bylín priaznivo ovplyvňuje pružnosť svalov, pohyblivosť kĺbov, pozitívne vplýva na krvný obeh, ako aj na známe problémy nedokrvenia končatín - studené nohy, studené ruky.
Canadian essence posilňuje, podporuje a stimuluje imunitný systém, poskytuje ochranu proti voľným radikálom so 100% prírodným zložením od skutočných znalcov prírody - od kanadských Ojibwa indiánov. Dlhoročne najpoužívanejší prírodný produkt v Kanade na dokonalú detoxikáciu na bunkovej úrovni. Pre viac info kliknite teraz na šípku: Prepojenie 


Detoxikácia - Kanadská Esencia života 3x21g - zmes sušených byliniek na prípravu 3 litrov detoxikačného nápoja

Cítite sa často nepríjemne, zotavujete sa z choroby, ste po operácii, trápi vás chronická alebo jarná únava, alebo potrebujete preventívne podporiť vaše zdravie, chcete dokonale ale šetrne prečistiť svoje zázračné telo od toxínov prírodným a najúčinnejším spôsobom? Áno, to všetko dokáže zmes 8 byliniek, zázračná sila prírody spojená so skúsenosťami skutočných znalcov prírody, kanadských Ojibwa indiánov.

Detoxikácia, očista na bunkovej úrovni - čaj Kanadská Esencia života

Canadian EssenceCanadian Essence sáčkové balenie sušených byliniek z ktorého si podľa potreby jednoducho pripravíte kvalitnú, čerstvú a dostatočne dlhú detoxikačnú kúru. Kanadská Esencia dôkladne detoxikuje telo na bunkovej báze, pričom je mimoriadne šetrná k vášmu organizmu, navyše výrazne podporuje a stimuluje spomalený obranný systém a poskytuje ochranu proti voľným radikálom. Tým bojuje aj proti ochoreniam, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku stálych stresových situácií.

Canadian Essence - Kanadská esencia života, detoxikačný čaj podľa výskumov priaznivo pôsobí aj na duševnú silu a rovnováhu, čo je veľmi podstatné pri zvládnutí stresových situácií. Výrazne upokojuje nervy, dáva pocit istoty a pokoja.

Po 2 - 4 týždňoch užívania budete pociťovať viac energie, viac fyzickej a psychickej sily dôsledkom aktivácie imunitného systému vášho tela. Pre tých, ktorí dlhé roky trpia únavou, detoxikačný čaj prináša ozajstné zlepšenie tak, že z buniek odstráni nahromadené toxíny, bunky tak môžu konečne prijímať zo stravy všetky dôležité látky.

Upokojí tráviace ústrojenstvo, takže Kanadská Esencia popri čistení čriev podporuje prirodzený metabolizmus. Vaše telo po očiste bude fungovať oveľa účinnejšie a bude pritom potrebovať menej energie, ktorá vám zostáva aj na také činnosti, na ktoré Vám predtým už nezostala energia.

Detoxikačný čaj Kanadská esencia sušenáVáš spánok bude pokojný, prirodzený a ráno konečne vstanete oddýchnutý. Canadian essence, detoxikačný a očistný čaj využijete aj pri podpore akejkoľvek diéty či zdravom schudnutí, nakoľko zabraňuje častým pocitom hladu, udržiava normálnu hladinu cukru v krvi. Oveľa menej maškrtení, jedenie medzi hlavnými jedlami znamená príjem menej zbytočných kalórií, spracovaním ktorých vaše telo by muselo mínať veľa energie navyše.

Prvoradou úlohou tela je spracovanie a premena potravy. Vtedy telo presunie veľkú časť energie práve na spracovanie. Keď máte málo energie a navyše často jedávate, nebudete mať dostatok energie na bežné činnosti.

Detoxikačný čaj Kanadská Esencia je vhodný na pravidelne sa opakujúcu "vnútornú sprchu", vnútornú očistu na ktorú sa tak často zabúda.

Každodenná sprcha udržiava telo čisté zvonka, bylinná štvrťročná vnútorná očista má nesmierne blahodárny vplyv na činnosť vnútorných orgánov, na pečeň, žlčník, žalúdok, obličky, močový mechúr, funkciu prostaty a normálnu funkciu čriev. Očistný a detoxikačný účinok 8 bylín priaznivo ovplyvňuje pružnosť svalov a pohyblivosť kĺbov. Má pozitívny vplyv na celý váš krvný obeh a tak aj na známe problémy nedokrvenia končatín - studené nohy, ruky a na necitlivú pokožku.

Smer Smer