Odhlásenie z odoberania newsletteru

Konečné odhlásenie!

 

Vaše odhlásenie musíte potvrdiť so zadaním e-mail adresy!

Ak ste klikli na odhlasovací link náhodou alebo cieľom skontrolovať, či skutočne máte možnosť hocikedy sa odhlásiť a v skutočnosti nechcete sa odhlásiť, potom nemusíte ďalej robiť nič. Uisťujeme vás, že aj naďalej budete dostávať od nás všetky cenné a zdravé informácie zo sveta prírodného liečiteľstva a zdravého životného štýlu ako doteraz.

Ak sa chcete definitívne odhlásiť čítajte pozorne ďalej ...

Je nám ľúto, že sa chystáte definitívne odhlásiť z odberu bezplatných správ a príspevkov  z blogu a e-shopu BEZCHOROBY.SK! Samozrejme vaše rozhodnutie akceptujeme a vaše údaje, ktoré patria k e-mail adrese budú softvérom po kliknutí na: Odhlásim sa DEFINITÍVNE a NEZVRATNE! z nášho systému odstránené.

  • ak ste si vytvorili účet v e-shope a označili ste možnosť odberu noviniek pri vytvorení účtu, v tom prípade musíte túto voľbu zrušiť aj vo vašom účte a dať nám vedieť, že nechcete dostávať správy o zľavách, mimoriadnych akciách, atď. ani  od samotného e-shopu! Využite možnosti Kontaktného centra alebo Zelenej linky!
  • keď to tak neurobíte, oveľa menšou intenzitou ale občas môžu byť zaslané e-maily prostredníctvom softvéru e-shopu

 

Definitívne odhlásenie e-mail adresy!

Zadajte prosím e-mail adresu ktorú chcete definitívne odhlásiť z odberu správ! V budúcnosti s touto e-mail adresou už NIKDY nebudete môcť znovu sa prihlásiť.

Ďakujeme, že ste doteraz odoberali naše bezplatné správy a príspevky!

 

   
 

 

Prajeme vám a vašej rodine príjemný deň, pevné ZDRAVIE a nezabudnite, ak budete nás potrebovať sme k vám vždy k dispozícii!

Bezchoroby.sk - expert na ženské zdravie
Podpis

Mapa Google