Pre psy a domáce zvieratá - na choroby zvierat | Bezchoroby.sk

Pre psy a domáce zvieratá

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Tradičná čínska medicína pre psy a všetky (domáce) zvieratá

QR kód TČM pre zvieratáVedeli by ste si predstaviť e-shop zameraný na základy zdravia celej vašej rodiny na bezpečný domov bez tej najlepšej starostlivosti o vaše domáce zvieratá? My určite nie! Veď nám dávajú toľko lásky, krásy, radosti, zábavy, chránia a strážia nás ale samozrejme sú s nimi aj starosti. Treba sa starať o ich perfektné zdravie.

Musíte vedieť, že u zvierat prírodné produkty tradičnej čínskej medicíny účinkujú trocha lepšie ako u ľudí! Prečo je to tak? Zvieratám neprekáža mysliaci rozum, zvieratá využívajú svoje inštinkty perfektne, ktoré my ľudia častokrát potláčame "rozumom". Napr. nekúpim si XY produkt pre svoje zdravie hoci by som potreboval lebo šetrím na tretie auto! Takéto myšlienky zvieratá nemajú!

O tom ste už určite tiež rozmýšľali prečo majú domáce zvieratá presne také isté zdravotné ťažkosti a choroby ako ľudia. Pozor, píšeme tu o domácich a chovných zvieratách! Príčiny chorôb sú tie isté ako u ľudí. Nesprávna, omnoho nekvalitnejšia strava ako pre ľudí a neprirodzený spôsob života (hlavne u zvierat v bytoch, domoch, malých ohradách).

Sme zodpovední za svoje domáce zvieratá (za všetky zvieratá) ale to neznamená, že ich zdravie s prehnanou láskou môžeme ničiť, kŕmiť ich až sú tuční ako my ľudia. Poznáme tisícky takýchto prípadov, stačí iba sa pozrieť na psy ktorých venčia ich majitelia - no niekedy až otras. Cukrovka, rakovina, problémy so srsťou, perím, problémy so správaním, nervami - to všetko súvisí so stravou.

Ok, len porovnajte kilo čerstvého mäsa a cenu konzerv pre domáce zvieratá, o granulách ani nehovoriac. Vraj sú z čistého mäsa.Tak prečo vyzerajú úplne inak? Je zákonité, že prídu rôzne zdravotné ťažkosti, zvieracie choroby a biznis je na svete - idete za veterinárom. Presne ten istý systém ako u nás - u ľudí. Prečo nie, veď z človeka ktorý má citovú väzbu k svojmu domácemu miláčikovi - psy, mačky, kone,  atď. nestiahnuť kožu viackrát?

Naša rada je prese taká istá ako sme už spomínali pri vašom zdraví. Zvoľte prírodné, bezpečné metódy liečby, napríklad obrovské vedomosti 3000 ročnej tradičnej čínskej medicíny AKO PRVÚ a nie ako poslednú možnosť. Ušetríte tým seba ale aj svojich domácich zvierat od potláčania príznakov, od zbytočných trápení a experimentovaní čo v prípade zvierat nie je ničím výnimočným.

Recenzia od veterinárky:

Meno: E. Sesztáková
Komentár: Dobrý deň,
ďakujem Vám za Váš mail, ktorým "kontrolujete" dodávku tovaru pre svojich zákazníkov. Páčia sa mi Vaše produkty, momentálne ma zaujali produkty pre rodinných miláčikov. Vzhľadom k tomu, že u môjho 15 ročného psa bola diagnostikovaný tzv. vestibulátny syndróm a ja aj napriek tomu, že som veterinárkou som rada, že trh ponúka aj prípravky na prírodnej báze a musím uznať, že aj cenovo výhodné v porovnaní s inými "chemickými" prípravkami určenými pre zvieratá. 
Zatiaľ Vám prajem pani Víghová všetko dobré, veľa spokojných zákazníkov a veľa úspechov vo Vašej ďalšej práci.
S pozdravom, Sesztáková Edina.