Tradičná čínska medicína na všetky choroby | BEZCHOROBY.SK

Na choroby

Položiek: 1

na stránku

Nastaviť zostupne
   

Položiek: 1

na stránku

Nastaviť zostupne

Tradičná čínska medicína na choroby

Čo by sme mohli dodať medicíne, ktorá má 3000 ročné korene a je v zázračnej harmónii s prírodou? K tradičnej čínskej medicíne väčšina ľudí sa obráti naposledy. Keď už nie je iná možnosť! Čo myslíte, prečo je tak úžasne účinná? Je opakom všetkého, čo robí dnešné zdravotníctvo. Na človeka, na vás, na vaše choroby, na váš organizmus pozerá ako na CELOK. Telo nerozoberá na malé kúsky, rešpektuje harmóniu a spojitosť tela, mysle a duše.

TČM zohľadňuje spojitosť všetko so všetkým, zohľadňuje energetické dráhy tela, lieči choroby podľa princípov pentagramu, lieči príčiny. Lieči z vnútra a podporí túto liečbu z vonka (bylinné koncentráty a krémy podľa Pentagram regenerácie), dokonca k tejto liečbe si môžete vybrať podľa pentagramu aj prírodné bylinné mydlá a celý rad prírodných a celkom bezpečných kozmetík, ktoré pohladkajú postredníctvom kože vašu dušu a prečistia vašu myseľ - nájdete ich v menu Kozmetika

Buďte trpezliví a vytrvalí! Možno budete musieť ten istý prírodný produkt užívať niekoľko týždňov, mesiacov ale výsledkom bude vyliečenie. Vezmite svoje zdravie a zdravie vašich blízkych do svojich rúk a zvoľte prírodné možnosti a tradičnú čínsku medicínu ako prvú pri liečbe konkrétnej choroby a ako prevenciu pred všetkými známymi civilizačnými chorobami.