Ďakujeme za vašu nezáväznú prihlášku

Vašu prihlášku do O2-AutoShipp systému musíte ešte potvrdiť!

 

Ďakujeme, že ste vyplnili nezáväznú prihlášku do O2-AutoShipp systému výmeny kyslíkových patrónov!

Vaša prihláška kvôli ochrane vašich údajov musí byť ešte aktivovaná v e-maili, ktorý sme vám poslali v momente kedy ste klikli na: Áno! Pošlem nezáväznú prihlášku do O2-AutoShipp systému! na vami zadanú e-mail adresu! E-mail by mal byť doručený okamžite alebo v priebehu niekoľkých minút! Ak sa tak nestane, do 24 hodín prosím vyplňte prihlášku znovu! Ďakujeme!

Dvojitá ochrana: Tento bezpečnostný prvok sme začlenili do systému prihlášky na vašu maximálnu ochranu! Táto ochrana vylúči možnosť, aby za vás ktokoľvek so zadaním vašich údajov sa mohol prihlásiť, respektívne to môže urobiť ale kliknúť na potvrdenie dokážete len vy, veď prístupové údaje k vašej e-mail adrese poznáte len vy (aspoň to predpokladáme!)!

Čo musíte utrobiť?

Už len jediné kliknutie a okamžite vám odovzdáme e-knihu: Alkalizácia kyslíkom, pime kyslík v hodote 30 Euro úplne ZADARMO!

  • Otvorte teraz váš e-mail programu (Gmail, Azet, Zoznam, Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird, Yahoo, atď.)

  • Otvorte e-mail s predmetom správy:  Priezvisko meno, potvrďte svoju nezáväznú prihlášku do O2-AutoShipp systému

  • Dôležité! Pridajte e-mail adresu e-shopu (e-shop(zavináč=@)bezchoroby.sk) medzi svoje e-mail kontakty

  • Otvorte e-mail ktorý obsahuje bezpečnostné, potvrdzujúce prepojenie

  • Kliknite na prepojenie, tým potvrdíte že pred chvíľou skutočne vy ste zadali potrebné údaje

  • Následne budete presmerovaný na stránku, z ktorej budete môcť uložiť cennú e-knihu: Alkalizácia kyslíkom, pime kyslík! v hodnote 30 Euro zadarmo, ako naše poďakovanie za prihlásenie do O2-AutoShipp systému výmeny kyslíkových bombičiek

 

Dôležité! Ak našu e-mail adresu e-shop(zavináč=@)bezchoroby.sk ešte nemáte medzi svojich kontaktov a potvrdzujúci e-mail sa nenachádza medzi prijatými správami, je pravdepodobné že váš e-mail program vyhodnotil potvrdzujúci e-mail ako SPAM=nevyžiadaná pošta a uložil do priečinka SPAM alebo do priečinku nevyžiadaná pošta. Otvorte prosím priečinok SPAM alebo Nevyžiadanej pošty, vyhľadajte (pravdepodobne bude medzi úplne poslednými) e-mail s predmetom SPAM!! Priezvisko meno, potvrďte svoju nezáväznú prihlášku do O2-AutoShipp systému.

Otvorte e-mail a po prečítaní kliknite na potvrdzujúce prepojenie! 

  • Následne budete presmerovaný na stránku, z ktorej si budete môcť uložiť cennú e-knihu: Alkalizácia kyslíkom, pime kyslík! v hodnote 30 Eur zadarmo, ako naše poďakovanie za prihlásenie do O2-AutoShipp systému výmeny kyslíkových bombičiek.

Ešte raz ďakujeme za vašu dôveru, za vašu nezáväznú prihlášku!

Ďalšie informácie zverejníme na stránke z ktorej si budete môcť po ptvrdení vašej prihlášky stiahnuť e-knihu v hodnote 30 Euro!

 

Bezchoroby.sk - expert na ženské zdravie
Podpis

Mapa Google