Opätovné prihlásenie

Zaznamenali sme OPAKOVANÚ požiadavku

 

7+1 právd o filtroch vodyPrístupové údaje pre vašu požiadavku o 7+1 utajených právd ... už vám boli odoslané a to, že ste boli presmerovaný na túto stránku znamená, že ste už raz klikli na aktivačné prepojenie.

Náš systém eviduje vaše údaje ako aktívne, preto nevieme prečo ste žiadali o e-knihu ešte raz. Ak napriek tomu e-knihu sa vám nepodarilo uložiť a prečítať, pozrite si vašu SPAM poštu. Možno váš email program vyhodnotil našu správu ako nevyžiadanú lebo medzi vaše kontakty nebola pridaná email adresa sro@bezchoroby.sk

Ak aktivačný email nie je medzi vašou SPAM poštou, odporúčame vám omnoho spolahlivejší, bezplatný e-mail program G-MAIL. Novou e-mail adresou už budete môcť znovu a bez problémov požiadať o znovuzaslanie e-knihy:

7+1 utajených právd o filtroch vody! Každý o tom mlčí, pričom ide o vaše ZDRAVIE!

Dôvody pre opakovanú požiadavku o e-knihu sú iné? Napíšte nám ich pomocou kontaktného formulára / alebo zavolajte nám. Všetky kontaktné informácie sú dostupné tu: Kontaktné centrum

Ďakujeme! Túto stránku môžete zavrieť alebo môžete prejsť na našu ponuku filtrov vody!

S úctou k vám: Margita Víghová konateľka Bezchoroby s.r.o.

Bezchoroby s.r.o.

Pridajte sa k nám na Facebooku, lebo niektoré zdraviu prospešné informácie, akcie, súťaže a zľavové kupóny zverejníme najprv pre fanúšikov na našej Facebook stránke. Kliknite na obrázok a dajte stránke "Páči sami to!" Ďakujeme!

Facebook banner