Odhlásenie z odberu správ o pitnej vody

Odhlásenie z prijímania správ

 

Úspešne ste sa odhlásili z prijímania správ od bezchoroby.sk spojené s čistou pitnou vodou. Ďakujeme, že ste doteraz boli s nami a mohli sme vám poskytnúť mnoho užitočných a zaujímavých informácií o vode, o filtrácii vody a o produktoch zabezpečujúce čistú pitnú vodu.

Odhlásenie z odberu správ nemá vplyv na vaše údaje v e-shope, ak ste si u nás vytvorili účet alebo ste už u nás nakupovali. Ak ste označili odber správ z e-shopu, tie budete občas naďalej dostávať.

Ak ste sa odhlásili nechtiac alebo preposlali ste e-mail a odhlásil vás niekto iný, vašu registráciu môžete obnoviť tu:

Obrázky z e-knihy

Oranžová šípkaOranžová šípkaOranžová šípkaOranžová šípkaOranžová šípka

E-kniha o tajomstvách filtrov vody

Zadajte vaše meno s diakritikou (Eva, Miloš, Ľuboš) a e-mailovú adresu (pre bezpečné doručenie e-knihy adresu mail.sk nepoužívajte, najlepšie sú gmail.com, hotmail.com, yahoo.com a podobné spoľahlivé e-mail adresy. Ak o tejto možnosti chcete legálne dať vedieť kamarátom, zdieľajte túto stránku. Máte na to možnosť len pred odoslaním vašej požiadavky o bezpatnú e-knihu! Pre ďalšie informácie o uložení e-knihy budete automaticky presmerovaný na ďalšiu stránku. Po vyplnení údajov kliknite raz na: ÁNO! Chcem vedieť PRAVDU o filtroch vody! Vyplňte a odošlite vašu požiadavku teraz! Ďakujeme, že za vaše základné údaje vám môžeme poskytnúť exkluzívne a veľmi užitočné informácie!

Prajeme vám a vašej rodine pevné základy zdravia!

Pridajte sa k nám na Facebooku, lebo niektoré zdraviu prospešné informácie, akcie, súťaže a zľavové kupóny zverejníme najprv pre fanúšikov na našej Facebook stránke. Kliknite na obrázok a dajte stránke "Páči sami to!" Ďakujeme!

Facebook banner