GRATULUJEME! Aktivácia bola úspešná

Vaša požiadavka je schválená

 

7+1 právd o filtroch vodyĎakujeme, úspešne ste potvrdili záujem o BEZPLATNÚ, ale veľmi cennú e-knihu ...

Tým, že ste aktivovali požiadavku jednak ste potvrdili správnosť zadaných údajov, lebo aktivačný e-mail dorazil na vašu e-mailovú adresu a čo je ešte dôležitejšie, potvrdili ste že o informácie naozaj prejavujete záujem Vy a nie niekto iný za vás.

29 stránkový obsah e-knihy je mimoriadne cenný, preto pre získanie a predovšetkým pre vašu ochranu a spokojnosť sme zvolili tútu bezpečnú metódu overovania. Takto ale ...utajené pravdy o filtroch vody sa dostanú do správnych rúk, tam kde sme ich chceli doručiť, Vám!

Tým, že ste požiadavku potvrdili kliknutím na aktivačné prepojenie UŽ vám bola zaslaná email správa v ktorej nájdete prepojenie na e-knihu. Prečítajte si e-mail kde nájdete aj HESLO pre otvorenie e-knihy.

Ak e-mail ešte nedorazil do vašej schránky, stane sa tak v priebehu niekoľkých minút v závislosti na počte požiadaviek zadaných od ostatných záujemcov.

Ďakujeme, môžete ísť pre vašu e-knihu alebo na hlavnú stránku Bezchoroby.sk!

S úctou k vám: Margita Víghová konateľka Bezchoroby s.r.o.

Bezchoroby s.r.o.

Pridajte sa k nám na Facebooku, lebo niektoré zdraviu prospešné informácie, akcie, súťaže a zľavové kupóny zverejníme najprv pre fanúšikov na našej Facebook stránke. Kliknite na obrázok a dajte stránke "Páči sami to!" Ďakujeme!

Facebook banner