Dobrý deň {{partner_krstne_meno}}, sú pravdivé nasledujúce tvrdenia na vás? Odpovedzte nám kliknutím a my vám tentoraz pošleme prekvapenie, darček za ktorý iní platia! Ak čítate tento text povolte zobrazenie obrázkov (zdialený obsach). Logo bezchoroby.sk
Ked čítate tento text, povolte zobrazenie obrázkov (zdieľaný obsach = obsach umiestnený na serveri)

Rýchlo preč zo "Španielskej dediny" ...

alebo prečo niektorým porozumiete okamžite a iní akoby rozprávali úplne cudzím jazykom

{{partner_krstne_meno}}, len si spomeňte, už ste veľakrát boli v podobnej situácii, ale prečo je to tak? Prečo ste s niektorými na jednej vlne a inými nie? Prečo nemôže učiteľ nikdy naučiť všetky deti v triede rovnako úspešne, jedny pochopia učiteľa ihneď, iní sa cítia akoby im rozprával doslova po španielsky. Túto situáciu môžete premietnuť na celý váš život! Chcete vedieť prečo je to tak?

Lebo povahovo sme úplne odlišní ...

každý má inú osobnosť, ktorá sa dá začleniť do štyroch hlavných skupín

Aby ste od nás občas dostávali správy ktoré čítate rád, aj my musíme byť na "jednej vlne". Chceme písať tak, ako to vyhovuje Vám {{partner_krstne_meno}}. Tu nižšie vyberte si JEDEN z hlavných črtov 4 osobností. Najprv si prečítajte všetky štyri! Jeden z nich bude veľmi blízko k vašej povahe, k vašej osobnosti alebo možno poviete: To je ale trefa, to som presne JA!

Kliknutím na "ÁNO! TO SOM JA!" veľmi nám pomôžete v tom, aby ste dostávali také správy o ktorých si budete myslieť, konečne užitočné správy, ktoré čítam rád. Napríklad možno vám tento obsah je už veľmi dlhý, plný zbytočných slov, iným to nevadí, možno ani vám. Tak nenechajte si ujsť dôležité informácie, veď sú úplne zadarmo ale pritom sú dôležité a cenné.

Za túto vašu pomoc vás {{partner_krstne_meno}}, okamžite odmeníme s DARČEKOM , ktorý len tak ZADARMO iným nedávame. Kým nevieme ako s vami komunikovať, aký stýl je k vám najbližšie, nebudete od nás dostávať ďalšie správy, lebo by to bolo neúčinné a to si určite neprajete. Taká je pravda, veď spomeňte si koľko e-mailových "odpadov" dostávate, ktoré vás oberú o čas?

Preto tu nižšie, prečítajte hlavné vlastnosti 4 skupín a kliknite len na jeden z nich. Systém zaznamená len PRVÉ kliknutie! Keď voľba nebude správna, tak zase budeme komunikovať "vedľa".

Ked čítate tento text, povolte zobrazenie obrázkov (zdieľaný obsach = obsach umiestnený na serveri)

Vystihujú ťa tieto tvrdenia?

Mňa sa nedá nevšimnúť, skoro vždy som stredobodom pozornosti. Mám rada/rád módne a trendy veci skoro vo všetkom, nielen v oblečení. Veľa dám na svoj vzhľad, lebo verím že popri vnútorných hodnotách je dôležité aby som vyzeral/a vždy perfektne.

Som energický, nemám problém s vystupovaním pred inými, vždy robím viac vecí súčasne, baví ma byť stále v pohybe. Rada/rád informujem svoje okolie, často rozprávam rýchlo lebo toľko myšlienok sa mi honí hlavou, ktoré chcem odovzdať.

V komunikácii uprednostňujem tykanie, čím dám najavo že som kamarátsky typ. Rada/rád sa pochválim s dosiahnutými úspechmi, veď sú moje, tak prečo by o tom nemali vedieť ostatní?

Pre mňa sú dôležité: novinky, úspechy, výsledky, exkluzivita, trendy veci!

ÁNO, toto na mňa platí!
Ked čítate tento text, povolte zobrazenie obrázkov (zdieľaný obsach = obsach umiestnený na serveri)

Vystihujú vás tieto tvrdenia?

Najradšej zostávam v pozadí, netlačím sa do popredia, nestojím o publicitu, o sebe nerád hovorím. Nemám rád módne trendy, neobliekol by som vyzývavé oblečenie a módne doplnky.

Som podozrievavý, preto u mňa dôvera nie je automatickou záležitosťou, to si treba zaslúžiť. Veľa sa pýtam, chcem vedieť všetky informácie ešte predtým ako sa pre niečo rozhodnem, lebo chcem sa rozhodnúť správne a dobre.

Mám rada/rád presnosť, vždy dodržím pravidlá hry a to isté očakávam aj od ostatných. V komunikácii uprednostňujem vykanie, lebo tykám si len rodinou a priateľmi.

Pre mňa sú dôležité: bezpečnosť, predvídateľnosť, dobrá záruka, fakty, garancie!

ÁNO! TO SOM JA, prečo to chcete vedieť?
Ak čítate tento text povolte zobrazenie obrázkov (zdialený obsach).

Vystihujú ťa tieto tvrdenia?

Som veľmi pokojná/ý, priateľská/ý. Chápem problémy ľudí, cítím ich radosť aj bolesť a preto som láskavá/ý ku každému. Prijmem každého takého aký je, pristupujem k ľuďom s dobrým úmysľom.

Nestresujem, neotravujem, nesúrim nikoho, ale na oplátku to isté očakávam aj ja. Žijem svoj život v pomalšom tempe. Koniec koncom, kde by som sa ponáhľal?

Trpezlivo vypočujem každého, možno nie hneď ale prečítam všetko čo je blízko k mojim hodnotám. V komunikácii upredostňujem tykanie. Rád rozprávam o sebe, o rodine a ľudia ma majú radi.

Nemám rada/rád hnev a zákernosť! Neurobil by som iným naschvál nič zlého. Ľudskosť a dôvera patrí každému, nemám rád konflikty, radšej sa im vyhýbam.

Pre mňa sú dôležité: pohoda, harmónia, jednoduchosť, dobré pocity, pomoc, predvídavosť, ľudskosť

Áno, to som presne ja!
Ked čítate tento text, povolte zobrazenie obrázkov (zdieľaný obsach = obsach umiestnený na serveri)

Vystihujú Vás tieto tvrdenia?

Som dominantný, nepoznám kompromis! Vždy dosiahnem to čo chcem, posledné slovo je moje! Ľudom pozerám do očí.

Moje vystúpenie, životný štýl, a to čo som dosiahol budí rešpekt. Som silný, výkonný, náročný. Nebojím sa od konfrontácií ale naopak, rád konfrontujem iných!

Čo mi patrí, čo chcem získať to vždy dosiahnem za každú cenu! Nevynechám ani jednu príložitosť na kritiku, aby som mohol posúdiť pomer síl. Moja komunikácia je krátka, nemám rád zbytočné slová!

Dávam presné inštrukcie, z ktorých nepustím! Existuje len zopár vyvolených, ktorí mi môžu tykať. Prikazujem iným čo majú robiť, veď ich vediem ja. Niekedy vybuchnem, ak nie je všetko tak ako som to prikázal. Prosíkať nikdy nikoho nebudem!

Pre mňa sú najdôležitejšie: moc, boj, sila, rešpekt, uznanie, čestnosť, osobná garancia!

TO SOM JA!
Víghovci - konatelia spoločnosti Bezchoroby s.r.o.S úctou k vám Margita a Csaba (Čaba) Víghovci konatelia spoločnosti Bezchoroby s.r.o. želaním pevného zdravia pre vás {{partner_krstne_meno}} a pre vašu rodinu, priateľov a známych. Dajte o nás info svojim známym. Ďakujeme Vám!
Sledujte nás na Facebooku (viac ako 1950 fanúšikov) Volajte nám zadarmo teraz!
 

Copyright © Bezchoroby s.r.o. Všetky práva vyhradené
Naše kontaktné centrum: zákaznícke centrum

NO SPAM: Vaše údaje u nás sú v 100% bezpečí! Nikdy ich neposkytneme, nepredáme a neprenajmeme tretím stranám, na to môžete vziať aj jed! Obchodné podmienky

Tento e-mail dostávate na základe vašej žiadosti zo dňa {{regdatum}} zadané v e-shope bezchoroby.sk. Pri žiadosti o zasielanie informácií ste zadali e-mailovú adresu {{email}} a vaše meno {{partner_krstne_meno}}. So žiadosťou ste zároveň súhlasili, aby Bezchoroby s.r.o. vám mohol poslať informačné e-maily. Samozrejme odber informácií môžete kedykoľvek zrušiť aj obnoviť. Pre zmenu alebo doplnenie údajov kliknite na toto prepojenie: Zmena a doplnenie údajov. Ak v budúcnosti už nechcete od nás dostávať žiadne informácie, svoje údaje môžete kedykoľvek vymazať spomedzi viac ako 18500 databázy odberateľov, kliknutím na nasledujúce prepojenie: Odhlásenie

Užitočné informácie pre DRAVCOV zdravia od BEZCHOROBY.SK